Dział Reklamy i Marketingu

Oferta reklamowa tvs.pl

REKLAMA

Monika Ugorek  
Kierownik działu Reklamy
32 608 92 15, 509 711 976
monika.ugorek@tvs.pl

Joanna Fic
Traffic Manager
32 608 92 19, 722 380 317
joanna.fic@tvs.pl

Marian Maruszczyk
Z-ca kierownika działu reklamy
32 608 92 25, 509 722 465
marian.maruszczyk@tvs.pl

Małgorzata Kazior
Specjalista ds. Reklamy
32 608 92 21, 722 380 313
malgorzata.kazior@tvs.pl

Anna Słomińska
Specjalista ds. Reklamy
32 608 92 18, 509 711 910
anna.slominska@tvs.pl

Olga Białas
Specjalista ds. Reklamy
32 608 99 46
663 778 669
olga.bialas@tvs.pl

MARKETING I PROMOCJA

Sara Kalisz
Kierownik ds. Marketingu i Promocji
32 608 92 12, 509 712 308
sara.kalisz@tvs.pl

Marlena Borczyk
Specjalista ds. Marketingu i Promocji
32 608 99 36, 722 380 355
Marlena.borczyk@tvs.pl

Mateusz Pojda
Specjalista ds. Marketingu i Promocji
32 608 99 24, 530 007 916
mateusz.pojda@tvs.pl

Agnieszka Prusko
Specjalista ds. Marketingu i Promocji
32 608 92 24, 530 007 916
agnieszkaprusko@tvs.pl

PATRONATY

Kontakt w sprawie patronatów: patronaty@tvs.pl
TVS odpowiada na zapytania o patronat medialny w terminie do 7 dni roboczych.

DANE KONTAKTOWE

TVS Sp. z o.o.
Biuro marketingu i reklamy
Plac Grunwaldzki 12
40-126 Katowice
reklama@tvs.pl

 

Sorry, there are no polls available at the moment.
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close