Kategoria

120 GB na całe lato – poznaj ofertę Orange na kartę

Potrzebujesz dużego pakietu danych na wakacje? W Orange na kartę nie musisz martwić się o limit GB – dzięki wakacyjnej ofercie otrzymasz 120 GB za jedyne 15 zł.

Szukasz najlepszej oferty na kartę z dużym pakietem danych? Zainteresować Cię może oferta przygotowana przez Orange. Szeroki wybór pakietów internetowych dostępnych w Orange na kartę gwarantuje, że znajdziesz rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb: https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte.

Pakiet „Bez limitu + 30 GB”

Wygodnym rozwiązaniem w Orange na kartę jest pakiet „Bez limitu + 30 GB za 30 zł na 31 dni”. W ramach pakietu otrzymujesz:

  • nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci,
  • 30 GB internetu w Polsce (w tym 3,18 GB internetu w UE),

Pakiet dostępny jest w wersji cyklicznej i jednorazowej. W wersji cyklicznej usługa sama odnowi się po 31 dniach – Ty musisz tylko pamiętać o tym, by doładować konto. Jeżeli zdecydujesz się na wersję jednorazową, musisz pamiętać o tym, by co miesiąc aktywować pakiet, wysyłając SMS.

Liczbę dostępnych GB oraz ważność usługi możesz w każdej chwili sprawdzić, logując się do aplikacji Mój Orange lub wysyłając SMS o treści ILE pod numer 360. W Orange masz pełną kontrolę nad zużyciem internetu. Wykorzystałeś cały pakiet? Nie ma problemu. Jeżeli będziesz potrzebować dodatkowych danych, możesz aktywować pakiet 5 GB za 5 zł. Zrobisz to, wysyłając SMS o treści START pod numer 630.

„Pakiet 120 GB na całe lato” i GB za doładowania

Do końca sierpnia 2021 roku możesz dodatkowo aktywować „Pakiet 120 GB na całe lato”. Za 15 zł otrzymasz 3 pakiety po 40 GB na 31 dni. Kolejna paczka aktywuje się po upływie ważności poprzedniego pakietu – Ty płacisz tylko raz.

To nie jedyna promocja, jaką przygotowało Orange. W Orange na kartę za każde doładowanie otrzymasz dodatkowy pakiet internetu. Jego wielkość i data ważności uzależnione są od kwoty doładowania. Przykładowe bonusy za doładowania:

  • 5 zł – bonusowy pakiet internetu: 2,5 GB (ważność: 2 dni)
  • 30 zł – bonusowy pakiet internetu: 15 GB (ważność: 31 dni)
  • 50 zł – bonusowy pakiet internetu: 25 GB (ważność: 93 dni)
  • 200 zł – bonusowy pakiet internetu: 100 GB (ważność: 155 dni)

Aby otrzymać bonusowy pakiet internetu, nie musisz aktywować żadnej promocji. Wystarczy, że doładujesz konto za pośrednictwem portalu on-line Doładowanie Orange. Możesz także skorzystać z aplikacji Mój Orange – wtedy za każde doładowanie otrzymasz bonusowy pakiet 10 GB.

Dołącz do Orange na kartę i wybierz pakiet dla siebie!

Artykuł sponsorowany

źródło: materiał partnera
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close