Kategoria

Adrian Parzyszek: Celem jest finał i Mistrzostwo Polski!

Robert Łysik: Przed Wami pierwsze mecze półfinałowe. Nastroje chyba bojowe po ostatnich wygranych i po awansie do półfinału?

Adrian Parzyszek: Oczywiście aczkolwiek naszym celem jest finał i innego rozwiązania nie dopuszczamy w ogóle do głowy. Jedziemy zmobilizowani do Nowego Targu żeby tam wygrać.

Patrząc na tabelę ligową faworytem jest zespół z Nowego Targu, ale tutaj w Play Off’ach gra zaczyna się od nowa i na pewno ta walka będzie o wiele większa niż w rundzie zasadniczej.

Na pewno tak. W tabeli byliśmy na 4 miejscu, ale to było spowodowane słabym początkiem sezonu w naszym wykonaniu. Druga część sezonu była o wiele lepsza i myślę, że szanse są wyrównane w tym półfinale.

Wyniki bezpośrednich starć pokazują, że potrafiliście 3 razy wygrać z Nowym Targiem. Czyli jest szansa, że przejdziecie Nowy Targ i zagracie w finale o Mistrzostwo Polski?

Tak jak powiedziałem naszym celem jest finał i Mistrzostwo Polski! Będziemy na pewno walczyć. Nowy Targ to bardzo mocna drużyna, wygrali sezon zasadniczy, ale my jesteśmy dobrej myśli.

Puchar Polski już macie, mówi Pan o mistrzostwie czyli podwójna korona w Tychach?

Tak- czas już na to! 3 razy wicemistrzostwo to każdemu wystarczy (śmiech).

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close