AlarmRegionWiadomość dnia

Policja zlikwidowała kolejny sklep z dopalaczami. Tym razem w Będzinie [ZDJĘCIA]

Kiedy to wreszcie się skończy? Policja zlikwidowała kolejny sklep z dopalaczami. Tym razem – ale tylko kilka dni – działał w Będzinie.

Dzięki szybkiej akcji będzińskich kryminalnych oraz przedstawiciela Państwowej Inspekcji Sanitarnej, działający „pod przykrywką” sklepu internetowego, punkt sprzedaży niebezpiecznych substancji został zlikwidowany. Policjanci przejęli też sporo różnego rodzaju dopalaczy.

Policjanci, w specjalnie do tego przygotowanych pomieszczeniach, oprócz dwóch handlarzy, zastali także dwóch 17-letnich „klientów”. Sklep z dopalaczami zlokalizowany był w ścisłym centrum miasta, a jego prawdziwe przeznaczenie zakamuflowane było pod szyldem punktu wysyłkowego dla sklepu internetowego.

W ręce policjantów wpadło prawie 100 opakowań różnego rodzaju dopalaczy, które poddane zostaną teraz dokładnym badaniom. Wynik przeprowadzonych testów da odpowiedź nie tylko na pytania dotyczące składu chemicznego zabezpieczonych substancji, ale także niebezpieczeństwa, jakie niosłoby za sobą ich zażycie.(WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close