KategoriaKultura i rozrywkaRegion

Biznesman Wojciech Jaworski realizuje nową inwestycję na Przymorzu

Na terenie Trójmiasta wciąż trwają nowe inwestycje, a za jedne z najciekawszych odpowiedzialna jest spółka deweloperska Wojciecha Jaworskiego INTUO. Wchodzi ona w skład innej spółki Sea Park, która realizuje nowy projekt przy ulicy Czarny Dwór na Przymorzu.

 

Na działkach dotychczas należących do NSZZ Solidarność powstanie kilka nowych hoteli lub budynku mieszkalnych, o wysokościach nieprzekraczających 40 metrów. Spółka Sea Park, w której skład wchodzą, oprócz INTUO, PB Górski oraz RWS Group, już rozpoczęła rozbiórkę znajdującego się w tym miejscu hotelu Dal. Inne budynki również mają być stopniowo poddawane rozbiórce, a w miejsce starych budynków staną nowe, ciekawe budowle, które przyciągną wielu turystów i mieszkańców w rejon dzielnicy Przymorza. Działki znajdują się w niezwykle atrakcyjnym położeniu – w niedalekim sąsiedztwie z morzem oraz dużym Parkiem Reagana. Inwestycje realizowane są w oparciu o warunki zabudowy, które to określają, że budynki w tym miejscu nie mogą przekraczać 40 metrów wysokości.

Atrakcyjna dzielnica

Nie tylko Sea Park inwestuje w zabudowania na Przymorzu – także samo NSZZ Solidarność myśli o inwestycjach w części pozostałych w ich rękach gruntów. W okolicy powstają także inne zabudowania podobnego typu, takie jak 40-metrowiec Tarasy Bałtyku, który należy do firmy Allcon Osiedla. Inną ciekawą inwestycją jest rosnący przy ulicy Kaczyńskiego budynek Baltea Apartments dewelopera Develia. Także na ulicy Jagiellońskiej planowana jest nowa inwestycja, w ramach której stanąć ma w tym miejscu 13-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Jak widać Przymorze to miejsce wielu nowych inwestycji. Dzielnica ta jest wyjątkowo atrakcyjna – dobrze skomunikowana i w pobliżu morza, posiada także galerie handlowe, takiej jak Galeria Przymorze. Jest to atrakcyjne miejsce nie tylko dla samych mieszkańców, ale także dla turystów.

Biznesman Wojciech Jaworski realizuje nową inwestycję na Przymorzu (foto: materiały partnera)

Nowe apartamenty w starej Oliwie

Przymorze to nie jedyna dzielnica, w której spółka Jaworskiego Wojciecha zmienia krajobraz okolicy. W Oliwie powstała piękna kamienica utrzymana w stylu klasycznym, która zlokalizowana jest naprzeciwko Parku Oliwskiego. Ta wyjątkowa lokalizacja to nie jedyny atut kamienicy. Posiada ona aż 9 apartamentów, a wszystkie one mają dostęp do antresoli znajdującej się na dachu. Dzięki temu, mieszkańcy mogą cieszyć się widokiem na miasto i zieloną okolicę. Kamienica mieści się przy ulicy Opata Jacka Rybińskiego, a pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Jest to świetne miejsce do zamieszkania, jeśli pragniemy poczuć klimat Gdańska i mieć dostęp do licznych terenów rekreacyjnych.

 

źródło: materiały partnera

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close