KrajRegion

Black Friday 2020: kiedy Czarny Piątek w 2020 roku? [LISTA SKLEPÓW Black Friday 2020]

Black Friday 2020, czyli czarny piątek to dzień, na który czekają łowcy wyprzedaży. To dzień wielkich wyprzedaży i promocji w wielu sklepach.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

 

Black Friday 2020 czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w roku. Odbywają się one przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych cyklicznie co roku, na ogół w ostatni piątek listopada.

Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za największe wyprzedaże pojawiające się w sklepach czyli największe obniżki cen. W Polsce ten dzień z roku na rok jest coraz bardziej popularny.

Kiedy odbędzie się Black Friday 2020?

Black Friday w USA, Kanadzie i na całym świecie czyli inaczej Czarny Piątek 2020 w Polsce odbędzie się 27 listopada. To właśnie wtedy przypada wielka wyprzedaż wszelkiego rodzaju towarów w wielu biorących w tej akcji udział sklepach stacjonarnych oraz internetowych określana jako Black Friday Polska 2020.

Cyber Monday 2020 w Polsce

Warto też pamiętać o Cyber Monday 2020 – to dzień wyprzedaży przypadający na pierwszy poniedziałek po piątkowych wyprzedażach w ramach Czarnego Piątku. Ci, którzy nie zdążyli kupić wszystkich potrzebnych artykułów w piątek mają dzięki temu szanse na dokonanie pozostałych zakupów w poniedziałek, 2 grudnia.

Black Friday w Polsce

Jak wygląda Czarny Piątek w Polsce? W naszym kraju święto zakupów jest stosunkowo młode. Dopiero od kilku lat Polacy biorą udział w świętowaniu dnia szalonych zakupów, który następuje w ostatni piątek listopada i otwiera sezon świątecznych zakupów. W Czarny Piątek można upolować wiele produktów po bardzo zaniżonych cenach i skompletować prezenty bożonarodzeniowe dla bliskich.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Od 24 października cała Polska to CZERWONA STREFA. Za dwa tygodnie możliwy kompletny LOCKDOWN

Ogromne protesty ws. zakazu aborcji na Śląsku! W Katowicach protestujący i policja pod katedrą! [ZDJĘCIA]

Seniorzy nie powinni wychodzić z domu. Apel premiera Mateusza Morawieckiego

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close