KrajRegionWiadomość dnia

Catering dietetyczny Katowice – zdrowe jedzenie w Twojej firmie!

Catering dietetyczny staje się coraz częstszym wyborem nie tylko podczas okazjonalnych imprez firmowych, ale również coraz więcej jednostek indywidualnych decyduje się na tego typu rozwiązanie, na co wpływa wiele czynników. Powodów jest wiele. Jedni chcą się zdrowo odżywiać, drudzy nie mają czasu na przygotowywanie posiłków. Z pewnością catering dietetyczny w Katowicach jest dobrym pomysłem, jeśli gotowanie nie sprawia nam przyjemności, a nasze umiejętności kulinarnie ograniczają się tylko i wyłącznie do kliku dań jedzonych w kółko.

Dieta pudełkowa Śląsk

Catering lub potocznie zwana dieta pudełkowa jako usługa posiada szereg zalet, które przemawiają do użytkowników, którzy z niej korzystają. Wśród nich można wymienić:

  • każdego dnia inne posiłki,

  • zbilansowana dieta,

  • przygotowanie posiłków z dostawą do domu,

  • codziennie świeże składniki,

  • możliwość eliminacji konkretnych grup produktów,

  • dostosowanie diety pod konkretne potrzeby klienta,

  • możliwość wyboru pułapu kalorycznego,

  • brak konieczności robienia zakupów w supermarkecie,

  • oszczędność czasu potrzebnego na przygotowanie posiłków.

Co więcej, firma cateringowa PowerMeal oferuje także możliwość wyboru rodzaju diety, tj. dieta paleo, samuraj, standard, sokowa, wege + fish, dla dzieci, do biura, bez laktozy oraz bezglutenowa. Oferujemy również szeroki wachlarz kaloryczny w zależności od diety. Zazwyczaj jest to przedział od 1000 kcal do 3500 kcal.

Wybierz dietę w Katowicach, która najbardziej opowiada twoim potrzebom!

Catering dietetyczny a zdrowie

Za przygotowaniem posiłków stoi szereg specjalistów kulinarnych i dietetycznych, którzy doskonale wiedzą, co robią, komponując i dostarczając jak najwartościowsze posiłki. Przygotowując dania na każdy dzień, pamiętamy o wielu zasadach panujących w kuchni. Zawsze używamy świeżych i najlepszych produktów. Staramy się o jak najrzetelniejszych dostawców, którzy zawsze staną na wysokości zadania, aby dostarczyć nam najsmaczniejsze produkty. Co więcej, doskonale wiemy, jakie diety zawierają wszystkie makroskładniki, a które eliminują poszczególne z nich. Przyrządzamy nasze posiłki tak, aby cała dieta dostarczała niezbędnych makroskładników, witamin i minerałów. Wbrew pozorom jest to to bardzo odpowiedzialne, któremu wychodzimy naprzeciw, aby dostarczyć wam smaczne i wartościowe posiłki. W każde przyrządzane przez nas danie wkładamy dużo serca, aby jeszcze bardziej uwydatnić smak potraw.

Jak dieta pudełkowa wpływa na zdrowie?

Zbilansowane posiłki nazywają się zbilansowanymi, ponieważ dostarczają naszemu organizmu niezbędnych składników (makro i mikro). Makroskładniki to grupy białka, tłuszczy i węglowodanów. Mikroskładniki to witaminy, minerały oraz pierwiastki, które są niezbędne naszemu organizmowi do prawidłowego funkcjonowania. Kiedy wszystkie niezbędne elementy są organizmowi dostarczane, można wtedy mówić o dobroczynnym działaniu diety. Na stan zdrowia wpływa wiele czynników, w tym sposób odżywiania. Znane wszystkim powiedzenie: „Jesteś tym, co jesz” zawiera w sobie prawdy. Często w naszym wyglądzie zewnętrznym dostrzegamy pewne zmiany, które mogą być efektem niezdrowego odżywiania, jak np. wypadające włosy, bladość cery, suchość skóry, podpuchnięte i podkrążone oczy, słabe paznokcie czy trudno gojące się rany. Jeżeli chodzi o dolegliwości wewnętrzne, to pogorszeniu ulega nasze ogólne samopoczucie. Jesteśmy niewyspani i brak nam energii do działania, a jedyne o czym w pracy marzymy, to kanapa, koc i drzemka. Możemy również odczuwać różnego rodzaju dyskomfort żołądkowo – jelitowy. Mogą również pojawić się problemy z nudnościami, wzdęciami i bólami brzucha. Objawem, jakiego nie należy lekceważyć, to również wszelkiego rodzaju wysypki. Coraz częstszą przypadłością są alergie i nietolerancje pokarmowe, które potrafią wykonać naprawdę wiele spustoszeń w ludzkim organizmie.

Dobrze zbilansowana dieta może w znacznym stopniu poprawić nasze samopoczucie oraz stan zdrowia. Wiele narządów posiada funkcje samonaprawcze, więc w takich przypadkach dieta może okazać się bardzo pomocnym tropem. Z pewnością poprawie ulegnie ogólne samopoczucie, a wszelakie dolegliwości powinny z czasem ulec poprawie. Należy jednak pamiętać, że odpowiednio dobrana dieta to nie tabletka, więc z dnia na dzień nie zmieni się zbyt wiele. Takie podejście wymaga cierpliwości, ale z pewnością przyniesie wymierne rezultaty.

Jedni chcą się zdrowo odżywiać, drudzy nie mają czasu na przygotowywanie posiłków. Z pewnością catering dietetyczny w Katowicach jest dobrym pomysłem (fot.mat.pras.partnera)
Jedni chcą się zdrowo odżywiać, drudzy nie mają czasu na przygotowywanie posiłków. Z pewnością catering dietetyczny w Katowicach jest dobrym pomysłem (fot.mat.pras.partnera)

Dieta pudełkowa w Katowicach. Drogo czy tanio?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od punktu widzenia i naszych osobistych potrzeb. Firma PowerMeal oferuje swoje usługi już od 35 zł dziennie. Ktoś mógłby stwierdzić, że jest to duża kwota, aczkolwiek biorąc pod uwagę codzienne różne posiłki, jakość produktów, dostawę pod dom, oszczędność czasu i brak konieczności chodzenia na zakupy spożywcze, to można stwierdzić, że cena jest bardzo adekwatna do oferowanych w niej usług.

Szukasz cateringu dietetycznego w Katowicach? Nie mogłeś lepiej trafić.

Catering dietetyczny oferowany przez firmę PowerMeal, to więcej niż zwykła dieta pudełkowa. PowerMeal to zespół ludzi, którzy łączą kulinarną pasję oraz wiedzę dietetyczną, wykorzystując swój potencjał do przygotowania niebanalnych potraw.

Katowice to twoje miasto? Świetnie się składa, ponieważ Katowice wraz z okolicą są objęte obszarem naszych działań. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdziecie zaktualizowaną ofertę oraz aktualnie obowiązujące promocje.

Rabat w Katowicach

Jeżeli jesteś mieszkańcem Katowic, to mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość. Przy zamówieniu na minimum 15 dni otrzymasz od nas 15% rabatu na catering na dowolną dietę z dostawą!

Brzmi kusząco? To jeszcze nie wszystko! Jeżeli złożysz zamówienie na minimum 20 dni, otrzymujesz rabat -3zł/dzień.

PROMOCJE ŁĄCZĄ SIĘ ZE SOBĄ, WIĘC NIE PRZEGAP SZANSY I ZAMÓW SWÓJ CATERING DIETETYCZNY JUŻ DZIŚ!

Jesteś z Krakowa? To żaden problem! Sprawdź nasze oferty na catering dietetyczny w Krakowie.

(materiały prasowe partnera)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

2 thoughts on “Catering dietetyczny Katowice – zdrowe jedzenie w Twojej firmie!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close