Kultura i rozrywkaRegion

Chcesz zaoszczędzić pieniądze? Sprawdź wyprzedaże

Zbliża się jesień, a wraz z nią długie wieczory, które zapewne będziemy spędzać w domu. Niestety, to pora roku, gdy zmrok nastaje stosunkowo wcześnie, a pogoda rzadko nas rozpieszcza. Nasze jesienne aktywności zwykle sprowadzają się do otulania kocykiem na kanapie i spędzania wieczoru z kubkiem herbaty w dłoni. Zadbajmy, aby się nie nudzić i zorganizujmy blok rozrywek dla całej rodziny.

 

 

Książka – nasz najlepszy przyjaciel

Rozrywka dla każdego? Dobra lektura, czego chyba nikomu nie trzeba polecać. Czytanie to najmilsza z jesiennych rozrywek, a dzięki propozycjom empiku zyskasz pewność, że śledzisz nowości i nie zaskoczy cię rozmowa nawet z największym intelektualistą. Wybór nie jest skomplikowany, na liście Top 10 bez trudu znajdziesz najciekawsze pozycje, które kupisz w atrakcyjnej cenie korzystając z promocji jakie oferuje empik black Friday.

Chcesz zaoszczędzić pieniądze? Sprawdź wyprzedaże (foto: materiały partnera)

Krzyżówki, zagadki, malowanki

Ćwiczenie umysłu przynosi rezultaty, bo mózg, gdy pracuje, zdecydowanie dłużej zachowuje swoją sprawność. Rozwiązywanie zagadek logicznych, czy sudoku kształtuje naszą wyobraźnię, poprawia percepcję, pozwala na wyszukiwanie w głowie potrzebnych informacji, a tym samym poprawia naszą inteligencję. Nie dość na tym, podczas analizy informacji mózg zużywa mnóstwo energii, a więc spala kalorie. Rozwiązujesz krzyżówkę i chudniesz, to cudowne, prawda? Z kolei modne ostatnio kolorowanki dla dorosłych, działają jak najlepsze leki uspakajające, bo nie tylko sprzyjają koncentracji, ale też wyciszają. Ołówek w dłoń, kilka kredek i do dzieła.

Gry planszowe

To świetna rozrywka rodzinna, w którą bez trudu włączysz najmłodszych i najstarszych. Zwłaszcza że wybór jest naprawdę ogromny: przygodowe, strategiczne, logiczne czy karciane – każdy znajdzie coś dla siebie. Empik rokrocznie wybiera planszówkę roku, która nie tylko jest frapująca rozrywkowo, ale też atrakcyjna graficznie. Taka gra to nie tylko sposób na atrakcyjne spędzenie czasu, podtrzymanie rodzinnych relacji, ale także edukacja naszych pociech.

Konsole

Nieważne, czy wybierasz pomiędzy PS4, czy jesteś zwolennikiem Xbox One, skorzystaj z rabatów media markt black Friday i nie zwlekaj z zakupem. Zyskasz dostęp do gier na światowym poziomie oraz do wirtualnej rzeczywistości, która może być daleko ciekawsza od szarugi za oknem. Gra akcji, wyścig czy bijatyka, a to wszystko z pozycji wygodnej kanapy i w najlepszym towarzystwie. Zalet konsol do gier naprawdę nie trzeba podkreślać.

Zestawy kina domowego

Wspólne wyjścia do kina czy teatru są już możliwe, ale w jesiennym sezonie, gdy łatwo o infekcję, lepiej ich unikać. Zwłaszcza że dzięki media markt black Friday bez trudu skorzystasz z atrakcyjnych promocji i skompletujesz optymalny dla twoich potrzeb zestaw kina domowego. Zapewniasz sobie w ten sposób bardzo dobry obraz, wysoką jakość przestrzennego dźwięku i poczucie, że jesteś w kinie, tylko kanapa jest troszkę bardziej wygodna.

 

źródło: artykuł partnera
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close