KategoriaKrajKultura i rozrywkaRegion

Co ci może dać Red Bull Mobile?

Red Bull to nie tylko napój energetyczny, który potrafi dodać skrzydeł, lecz także marka Red Bull Mobile, która oferuje nowocześnie sformatowane pakiety telefonii komórkowej i Internetu w wersji na kartę i abonament.

 

 

Imprezy sportowe, wydarzenia kulturalne, przekraczanie granic wyobraźni i grawitacji – z tym najczęściej kojarzy się marka Red Bull. Jednak od roku 2011 w Polsce rozwija również ofertę telekomunikacyjną pod szyldem Red Bull Mobile. Sięgnąć po nią może każdy, kto uwielbia korzystać z Internetu w swoim smartfonie i chce być w stałym kontakcie z bliskimi. Spośród usług szczególnie kusi wyjątkowa oferta Red Bull Mobile na kartę.

Dlaczego właśnie Siema od Red Bull Mobile?

Kiedy nie chcesz wiązać się na stałe z żadną siecią telefonii komórkowej, kiedy nie w smak są ci abonamenty, opłaty, limity i tym podobne mniej lub bardziej skomplikowane kwestie, warto to wszystko uprościć. Na przykład nie podpisując żadnej umowy z operatorem, tylko wykorzystując dostęp do rozmów, SMS-ów i Internetu w systemie prepaid. Taką możliwość daje chociażby oferta Siema. By się z nią bliżej zapoznać, nie potrzeba wiele zachodu. Oferta Siema od Red Bull Mobile dostępna jest prawie wszędzie – punkty sieci PLAY, salony Empik, stacje benzynowe wiodących marek, kioski, sklepy Żabka. Okazuje się, że starter jest na wyciągnięcie ręki. Konto można doładować online.

Oferta Siema to możliwość zaplanowania swoich wydatków na rozmowy, Internet i pisanie do znajomych. Przykładowo, za 5 złotych w Siema od Red Bull Mobile otrzymujesz na 5 dni pakiet zawierający gigabajty danych do wykorzystania w sieci oraz nielimitowane rozmowy i SMS-y. Jeśli okaże się, że ta kwota to jednak trochę za mało, oferta Siema ma rozwiązanie również na taką sytuację. Wystarczy zainwestować 10 lub 30 złotych – dzięki temu wydłużysz czas obowiązywania pakietu odpowiednio o 10 lub 30 dni.

Oferta Siema to jeszcze więcej

Elastyczne pakiety to świetna sprawa – wydajesz niedużo, jest z tobą kontakt, możesz dzwonić i pisać do kogo chcesz. Ale wszystko, co dobre, szybko się kończy. Jeśli więc zapragniesz więcej, w ofercie Siema na kartę znajdzie się odpowiednie rozwiązanie. Wystarczy wykupić dodatkowe pakiety, których ceny zaczynają się już od 3 złotych. Może być też tak, że twoi bliscy mieszkają gdzieś daleko, na przykład na Ukrainie, a ty przyjechałeś pracować do Polski i tęsknisz za bliskimi. Oferta Siema to również zagraniczne pakiety. Chociaż dzwonienie za granicę zwykle kojarzy się z wyższymi cenami, nie musisz obawiać się wysokich kosztów. To proste – w Siema od Red Bull Mobile zapłacisz od 25 do 30 złotych. Dzięki temu możesz mieć 1000 minut do różnych sieci na Ukrainie i pakiety do surfowania po necie. Trudno będzie znaleźć tańszą ofertę. Od czego zacząć? Kup starter, zainstaluj kartę i wpisz kod. Dzięki temu bliscy będą wiedzieli, co u ciebie słychać, a ty będziesz mógł rozmawiać z nimi do woli. Wystarczy spróbować, potem pójdzie jak z płatka.

 

źródło: materiały partnera
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close