AlarmRegionWiadomość dnia

Co za potwór! Przywiązał suczkę do drzewa, a szczeniaki wrzucił do rowu! 4 z nich zdechły [ZDJĘCIA]

W lesie w Lublińcu znaleziono przywiązaną do drzewa suczkę ze szczeniętami. Policjanci poszukują właściciela zwierząt, który pozostawił je na pewną śmierć. Na zwierzęta natknęli się spacerujący mieszkańcy. Małżeństwo z Lublińca w rejonie ulicy Myśliwskiej zauważyło przywiązanego do drzewa psa i leżące w pobliżu szczenięta. Suczka przywiązana była krótki sznurkiem, który uniemożliwiał jej dojście do sześciu szczeniaków. Niestety, cztery z nich nie przeżyły.

O znalezieniu martwych szczeniąt i suczki przywiązanej do drzewa zostali poinformowani policjanci. Porzuconymi zwierzętami zaopiekowali się inspektorzy OTOZ Animals, którzy szukają już dla nich domów tymczasowych. Lublinieccy policjanci proszą natomiast o kontakt osoby, które posiadają informacje, mogące pomóc w ustaleniu właściciela psa i sprawcy tego bestialskiego czynu. Informacje można anonimowo przekazywać pod nr tel. (34) 3532255 lub 997.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close