KrajRegionŚwiat

Czemu Kleopatra zawdzięczała świetny wygląd i zdrowie?

Kleopatra – tajemnicza i uwodzicielska ikona kobiecości. Wielu z nas zadaje sobie pytanie, jak dbała o urodę i w jaki sposób skradała serca najbardziej wpływowych mężczyzn tamtejszych czasów. Istnieje wiele teorii odnośnie sekretów Kleopatry – od kąpieli w mleku, które regenerują oraz ujędrniają skórę, przez stosowanie maski ze złota koloidalnego, po używanie preparatów zawierających ekstrakt aloesu. Temu ostatniemu sposobowi na zachowanie zdrowia i urody warto poświęcić szczególną uwagę.

 

Rozważ z czego korzystasz i co jesz. My z apteki i zielarni polecamy firmy Reutter oryginalne Cukierki Aloesowe z Trawą Cytrynową!

Są produktem zawierającym cenny ekstrakt aloesu oraz wartościowy olejek trawy cytrynowej, znany ze wspierania regeneracji skóry. Masz je w wygodnej formie zawsze pod ręką. Produkt oparty o stare, sprawdzone receptury według fachowej niemieckiej technologii produkcji.

Cukierki Aloesowe z Trawą Cytrynową firmy Reutter cieszą się uznaniem wielu klientów. Są produktem oryginalnym i tak dobrym.

Ekstrakt aloesu – sekret zadbanej Kleopatry. Warunek – powinien być wysokiej jakości. Aloes jest rośliną, która nigdy się nie starzeje. Może dlatego w starożytności utożsamiono ją z możliwością zachowania młodego wyglądu – słusznie! Właśnie medycy polecili tę substancję słynnej Kleopatrze. Ekstrakt aloesu zyskuje coraz szersze grono entuzjastów.

Na czym polega sekret tej rośliny i dlaczego za jej pomocą możemy zadbać o swoje zdrowie? Ekstrakt aloesu, czyli cenny wyciąg z tej rośliny posiada właściwości przeciwzapalne oraz regenerujące. Z tego powodu pomaga zadbać o właściwą kondycję skóry – zarówno w przypadku chorób skóry (trądzik, łuszczyca, obrzęk), jak i podczas codziennej pielęgnacji, korzystnie wpływa na piękny, aksamitny wygląd skóry.

Ekstrakt aloesu można nazwać zastrzykiem młodości i witalności. Poza pięknem ciała, liczy się także sprężystość umysłu. Ekstrakt z aloesu poprawia koncentrację oraz wspomaga pamięć, co z pewnością wykorzystała wspomniana mistrzyni strategii. Zdrowy umysł to także stabilność psychiczna oraz lepsze samopoczucie. Lud zachwycał się tym, jak Kleopatra promienieje.

Cukierki Aloesowe z wysokogatunkowym ekstraktem aloesu z olejkiem trawy cytrynowej renomowanej firmy Reutter:

• Idealny produkt dla młodzieży i dorosłych!

• Idealny produkt dla dbających o wygląd i zdrowie!

Bądź jak Królowa Kleopatra – mądra, piękna i wiecznie młoda. Ekstrakt aloesu złoty, odmładzający środek Kleopatry. Cukierki Aloesowe z Trawą Cytrynową – Reutter są  w aptekach i zielarniach.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

(źr:materiały promocyjne)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close