KrajKultura i rozrywkaRegion

Czy modne okulary nadają charakteru każdej stylizacji?

Okulary to elementy stylizacji, który bywa nieco kontrowersyjny. Dla jednych okulary są sposobem na wyrażenie osobowości i nadanie charakteru nawet nudnej stylizacji. Dla innych z kolei okulary kojarzą się ze stereotypowym informatykiem przez co niektóre osoby noszące okulary korekcyjne mogą czuć kompleks. Jak to w rzeczywistości jest?

Okulary to skuteczny sposób na dodanie charakteru każdej stylizacji

Naszym zdaniem okulary korekcyjne to zdecydowanie pozytywny element współczesnych stylizacji. Wystarczy zwrócić uwagę na to, że coraz więcej osób chętnie nosi zerówki. Nie może to być przypadkiem, po prostu okulary są modne!

Na pytanie czy okulary podkreślają osobowość wystarczy wymienić Harrego Pottera, Johna Lennona i Stev’a Jobsa. Jak wiadomo te trzy niezwykle charyzmatyczne postacie łączą małe wydawałoby się niepozorne okulary. Czy ich twarz skutecznie wyrażała nieprzeciętny charakter i osobowość? No właśnie! Taką moc mają okulary, które są niezwykłym elementem w modzie niezależnie od tego czy mówimy o latach 70 ubiegłego wieku czy o aktualnych trendach. Pewne jest, że okulary są modne od dawna wszystko wskazuje na to, że nic tego trendu nie odwróci.

Jak wybrać modne okulary?

Jeśli szukasz modnych oprawek to postaw na małe okrągłe oprawki – jest to obecnie absolutny hit. Twarz w takich oprawkach wygląda jednocześnie inteligentnie i modnie. Jeśli natomiast nie czujesz się dobrze w tak wyrafinowanej stylizacji to polecamy okulary typu over size, które są hitem na rynku od dobrych paru lat. Kolejny hit to modne markowe oprawki np. firmy Ray-Ban lub eyerim collection. Markowe okulary świetnie pasują do stylizacji odzieżowych, są czymś więcej niż drobnym dodatkiem. Raczej stanowią ukoronowanie gustownej stylizacji nadając niepowtarzalnego charakteru.

Najlepiej po prostu poprzymierzaj różne typy oprawek i sam stwierdź w czym Ci najlepiej do twarzy. Poczytaj też trochę recenzji w Internecie by naprać dawkę inspiracji. Gdy wybierasz się na narty sprawdzasz ranking nart. Podobnie z okularami – poczytaj opinie, recenzje i sprawdź rankingi.

 

źródło: artykuł partnera

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close