AlarmRegionWiadomość dnia

Dachowanie na Murckowskiej, TIR blokuje A4, dwa wypadki motocyklistów w Mysłowicach. Korki w piątek 29.08.2014

Do wypadku doszło w Katowicach na DK 86. Na wysokości Giszowca dachowało osobowe Renault. 2 osoby zostały ranne. Wypadek na Murckowskiej miał miejsce w piątek, 29 sierpnia ok. godziny 14.10. Stan zdrowia poszkodowanych – jak informuje nas dyżurny stanowiska kierowania śląskiej drogówki – nie zagraża ich życiu. Na Murckowskiej w stronę Tychów i Bielska-Białej tworzy się jednak coraz większy korek. Nie jedyny korek w piątek, 29 sierpnia.

 

W Mysłowicach na ulicy gen.Ziętka doszło do wypadku samochodu osobowego i motoroweru. Ranny został motorowerzysta. Całkowicie zablokowana jest Droga Wojewódzka nr 934. Policja wyznaczyła objazd w Mysłowicach ulicą Kolejki Konnej.

 

Kolejny wypadek motocyklisty w Mysłowicach miał miejsce także w piątek. Około godziny 15.00 na ulicy Heleny i Józefa miał miejsce wypadek motocyklisty, który zderzył się z samochodem osobowym. Na razie nie ma więcej szczegółów dotyczących tego zdarzenia – są utrudnienia na miejscu wypadku.

 

Korek tworzy się także na autostradzie A4 w stronę Katowic. Na 344 kilometrze, na wysokości granicy Mysłowic i Katowic tir, jadący lewym pasem miał "wystrzał opony". Ciężarówka z rozerwanym kołem stoi, blokując część pasa ruchu. Trwa usuwanie skutków zdarzenia i jak informują obecni na miejscu policjanci – korek ma już ponad kilometr i stale się powiększa. Sytuacji nie poprawia fakt, że godziny popołudniowe – kiedy doszło do pęknięcia opony w ciężarówce na A4 – to godziny popołudniowego szczuty w ruchu drogowym.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close