Region

Dlaczego warto wybierać biżuterię z oryginalnymi kryształami Swarovskiego?

Pod koniec XIX wieku, gdy Swarovski stworzył elektryczną maszynę do szlifowania kryształu i ją opatentował, chyba niewiele osób przypuszczało, jaką sławę osiągną wyroby czeskiego czeladnika. Marka stworzona przez Czecha do dziś produkuje piękne kryształy, które w swoich projektach wykorzystują najważniejsze domy modowe oraz jubilerzy z całego świata. Jeśli interesuje Cię biżuteria z kryształami Swarovskiego, sprawdź, dlaczego powinno się wybierać wyłącznie oryginalne wyroby Swarovski.

  1. Biżuteria z kryształami Swarovskiego – co ją cechuje?
  2. Trwałość i efektowność
  3. Otaczaj się blaskiem!

Swarovski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek świata. Znają ją nawet osoby, które w niewielkim stopniu interesują się modą i nie śledzą na bieżąco nowinek z wybiegów. Swarovski zwraca na siebie uwagę od wielu dekad, tworząc kryształy, które do złudzenia przypominają diamenty. Ich blask oczarował gwiazdy Hollywood oraz wiele zwykłych kobiet, którym na co dzień zależy na eleganckim wyglądzie. Jeśli i Ty doceniasz kunszt Swarovskiego, sprawdź, dlaczego warto wybierać jedynie biżuterię z oryginalnymi kryształami.

Biżuteria z kryształami Swarovskiego – co ją cechuje?

Biżuteria z kryształami Swarovskiego cechuje się przede wszystkim wyjątkową strojnością. Kryształy mienią się wszystkimi kolorami, mają różne kształty, wielkości i barwy. Bez trudu znajdzie się wśród nich zarówno szkło bezbarwne, jak i czerwone, turkusowe lub szmaragdowe. Dzięki temu łatwo dopasowuje się np. kolczyki z kryształami Swarovskiego do typu urody, koloru sukni lub innych dodatków.

Biżuteria ozdobią kryształami Swarovski jest chętnie noszona przez gwiazdy. Sięgały po nią osobistości takie jak Audrey Hepburn i Marylin Monroe, a Coco Chanel wprowadziła kryształy do swoich kolekcji, zmieniając oblicze mody. Christian Dior jest kolejnym kreatorem mody, który uległ czarowi roztaczanemu przez wyroby Swarovski. Każda z tych osób wybierała wyłącznie oryginalne wyroby światowej marki. Dlaczego warto podążać ich śladem?

Trwałość i efektowność

Kolia lub bransoletka z kryształami Swarovskiego będzie trwała i efektowna, wyłącznie gdy postawi się na oryginalne wyroby. Biżuteria powinna być wykonana ze złota lub srebra, a kryształy powinny posiadać certyfikat, potwierdzający ich autentyczność. Podrabiane kryształy szybko się niszczą i są o wiele mniej estetyczne. Oryginalne wyroby mają idealnie gładkie krawędzie, uzyskiwane dzięki specjalnej technice szlifowania.

Oryginalny kryształ jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Cechuje go wysoki stopień twardości, dzięki czemu zachowuje się podobnie jak prawdziwy diament. Kryształ oryginalny nie traci koloru, nie blaknie i nie ściera się. Dodatkowo jest niepodatny na śniedzenie. Kryształ nie wymaga specjalnej pielęgnacji, dlatego dobrze sprawdza się jako element biżuterii noszonej na co dzień.

Otaczaj się blaskiem!

Kryształy Swarovskiego mienią się wszystkimi kolorami tęczy. Biżuteria nimi ozdobiona jest strojna i efektowna, a wokół niej roztacza się niezwykły blask. Kryształy odbijają światło tak samo jak prawdziwe diamenty, dlatego wyglądają oszałamiająco zarówno w blasku świec, jak i w pełnym słońcu. Kolczyki, bransoletki i naszyjniki z kryształami Swarovskiego poleca się na większe wyjścia, śluby i ważne uroczystości, jednak w delikatniejszej wersji można nosić je również na co dzień. Niewielkie kolczyki wkrętki z kryształami lub bransoletka założona do prostej bluzki i biurowego garnituru to idealne połączenie do pracy bądź rodzinne spotkanie z okazji świąt.

 

Artykuł sponsorowany

źródło: materiały partnera
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close