KrajRegionWiadomość dnia

Doczepiane włosy — najważniejsze za i przeciw

Od dłuższego czasu rozważasz przedłużanie włosów? Wciąż analizujesz wady i zalety każdej z metod? Pomożemy Ci podjąć decyzję! W artykule omówimy najważniejsze za i przeciw.

Wbrew pozorom podjęcie decyzji o przedłużeniu włosów nie jest łatwe. Zabieg wiąże się bowiem ze sporym wydatkiem (ceny przedłużania w zależności od metody wahają się od 800 zł aż do kilku tysięcy) i widoczną zmianą wyglądu. Często budzi także obawy o bezpieczeństwo naturalnych pasm. Czy warto przedłużyć włosy? Jaką metodę wybrać? Jakie są najważniejsze za i przeciw?

Przedłużanie włosów — za i przeciw

Podobnie jak każdemu innemu zabiegowi, także przedłużaniu włosów towarzyszą argumenty „za i przeciw”. Oto najważniejsze.

Doczepiane włosy — argumenty za

Decydując się na trwałe przedłużanie włosów:

nie będziesz musiała czekać kilku lub kilkunastu miesięcy, aż Twoje włosy osiągną wymarzoną długość. W ciągu zaledwie kilku godzin staniesz się posiadaczką długiej, gęstej, pełnej blasku fryzury. W zależności od Twoich preferencji pasma mogą być idealnie gładkie, falowane lub mocno skręcone;

odzyskasz pewność siebie. Długie zadbane włosy to jeden z najważniejszych atrybutów kobiecości. Efektem przedłużania będzie więc nie tylko dostrzegalna w lustrze zmiana wyglądu, ale także ogromny wzrost pewności siebie;

spełnisz swoje marzenie. Jeśli od zawsze marzyłaś o długich pięknych włosach, ale nigdy nie wystarczyło Ci motywacji, aby odpowiednio długo je zapuszczać — przedłużanie rozwiąże Twój problem.

Doczepiane włosy — najważniejsze za i przeciw (fot.materiały prasowe partnera)
Doczepiane włosy — najważniejsze za i przeciw (fot.materiały prasowe partnera)

Doczepiane włosy — argumenty przeciw

Jednoznaczne, obiektywne argumenty przemawiające przeciw przedłużaniu włosów nie istnieją. Zamiast nich wskażemy kwestie, które warto przemyśleć przed wykonaniem zabiegu.

Finanse. Trwałe przedłużanie włosów wykonane w sprawdzonym salonie kosztuje od 1000 do kilku tysięcy złotych. Zanim zdecydujesz się na zabieg, upewnij się, że dodatkowy wydatek nie nadwyręży Twojego budżetu. Jeśli nie jesteś w stanie wydać takiej kwoty, nie korzystaj z usług przypadkowych (i bardzo tanich) stylistów zamieszczających anonse na portalach ogłoszeniowych. Efekt takiego zabiegu może być naprawdę opłakany. Zamiast niego sięgnij po doczepy clip in. Dzięki nim przedłużysz włosy samodzielnie i zaoszczędzisz co najmniej kilkaset złotych.

Bezpieczeństwo. Wiele kobiet obawia się, czy zabieg przedłużania nie zniszczy i nie osłabi ich naturalnych włosów. Jeśli masz cienkie, skłonne do łamania i wypadania pasma, wybierz metodę tape on, najdelikatniejszą i najbezpieczniejszą ze wszystkich obecnie dostępnych.

Przedłużanie włosów to świetny sposób, aby spektakularnie odmienić wygląd, nabrać pewności siebie i… spełnić marzenia. Aby taka decyzja okazała się trafiona, warto skorzystać z usług sprawdzonego stylisty, wybrać metodę dostosowaną do swoich włosów oraz upewnić się, że dodatkowy (niemały) wydatek nie nadwyręży domowych finansów.

Źródło: https://besthair.pl/

Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close