AlarmRegionWiadomość dnia

Dramatyczne poszukiwania w Sosnowcu! Gdzie jest zaginiona w czerwcu kobieta?

Sosnowieccy policjanci nadal poszukują zaginionej pod koniec czerwca 80-letniej Leokadii Kupiec Kobieta ma zaniki pamięci. Wykorzystując nieuwagę swojego syna wyszła z domu i do tej pory nie udało się jej odnaleźć.

 

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Zorganizowano już kilka akcji poszukiwawczych m. in. z udziałem specjalistycznego sprzętu oraz psów tropiących. Do akcji włączono również policyjny śmigłowiec.

Zaginiona od około dwóch lat ma problemy z pamięcią, w ostatnim roku oddalała się z mieszkania około 4 razy. Za każdym razem odnajdywał ją syn.

Leokadia Kupiec ma z wyglądu 75 lat, wzrost 165 cm, sylwetka krępa, włosy siwe, krótkie, oczy niebieskie, brak uzębienia na górze. Była ubrana w granatowe spodnie w groszki, trampki i żółtą bluzę z kapturem. Na zabezpieczonym zapisie monitoringu kobieta ubrana jest w szare spodnie.

Niestety, dotychczas nie udało się odnaleźć kobiety. Teren poszukiwań stanowi dla policjantów spore wyzwanie, bowiem obejmuje zarówno wiele zabudowań, jak i obszar z niezwykle bujną roślinnością.

Dramatyczne poszukiwania w Sosnowcu! Gdzie jest zaginiona w czerwcu kobieta? (fot.KMP Sosnowiec)
Dramatyczne poszukiwania w Sosnowcu! Gdzie jest zaginiona w czerwcu kobieta? (fot.KMP Sosnowiec)

 

Rysopis:

Wiek z wyglądu 75 lat, wzrost 165 cm, sylwetka krępa, włosy siwe, krótkie, oczy niebieskie, nos długi, prosty, uszy odstające, brak uzębienia na górze, uzębienie na dole pełne.
Stwierdzony ubiór w momencie zaginięcia: granatowe spodnie w groszki, buty sportowe trampki, bluza żółta z kapturem cienka, koszula niebieska. Na zabezpieczonym zapisie monitoringu kobieta ubrana jest w szare spodnie.
Cechy charakterystyczne i znaki szczególne: może posiadać przy sobie reklamówkę z sieci delikatesów Stokrotka lub OdiDo z zawartością bielizny, drutów oraz wełny.

 

Policjanci prowadzący poszukiwania zabezpieczyli m. in. zapis monitoringu ze stacji paliw przy ul. Mikołajczyka, na którym (jak podejrzewamy z dużym prawdopodobieństwem) widoczna jest zaginiona idąca w kierunku Mysłowic (Dzielnica Dębowa Góra). Zwracamy się z ponownym apelem do wszystkich osób, które w dniu 21.06.2020 przebywały w tej okolicy około godz 17.50 i godzin późniejszych i widziały kobietę, której wizerunek sosnowiecka policja opublikowała TUTAJ

 

źródło: KMP Sosnowiec

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Przystań Ocalenie zalana! Pomagają zwierzętom, teraz sami potrzebują pomocy! [WIDEO]

Rozwój Katowice reaktywacja! Piłkarze z Katowic wracają do rozgrywek!

Normalność wraca do przedszkoli i żłobków? Teraz mogą przyjąć więcej dzieci

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close