Oglądaj w TVSRegion

8 stycznia – Dzień Elvisa Presleya! [PORANEK SILESIA]

8 stycznia obchodzimy Dzień Elvisa Presleya. W programie „Poranek Silesia” przypomnimy największe przeboje króla rock’n’rolla.

 

Dzień Elvisa Presleya już 8 stycznia! Nie przegapimy tej okazji i w „Poranku Silesia” wspomnimy ikoniczną postać XX wieku.

Co jeszcze wydarzy się w jutrzejszym wydaniu programu? Sprawdź sam i oglądaj „Poranek Silesia” już w środę (8 stycznia) od 8:00 w TVS!

 

3-letnie dziecko w Oknie Życia zszokowało śląski internet! TOP 5 Silesia Flesz!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

 

Gotuj z Duetem Karo w TVS!

Ela i Stefan Witkowscy w kuchni TVS przedstawią swoją propozycję na śniadanie. Czy Duet Karo w kuchni radzi sobie równie dobrze, co na scenie? Prócz kulinarnych inspiracji, zasięgniemy również informacji, co słychać u zespołu. Jakie mają plany na 2020 rok?

 

Posłuchaj utworów Duetu Karo na kanale TVS na YouTube!

 

Bal Aktywnego Seniora

W środowym wydaniu „Poranku Silesia” dowiemy się również szczegółów na temat wyjątkowego wydarzenia, które zbliża się wielkimi krokami – Balu Aktywnego Seniora, który po raz czwarty odbędzie się w Sosnowcu już 31 stycznia.

W studio naszymi gośćmi będą Halina Sobańska (koordynatorka projektu „Wespół w Zespół – Aktywni Obywatele Sosnowca 60+”), Piotr Wilczyński (ekspert ds. promocji i upowszechniania rezultatów projektowych) oraz Jerzy Noczyński (prezes Stowarzyszenia Aktywny Senior).

 

Ponadto w programie porozmawiamy o najnowszej powieści Grzegorza Gołębiowskiego – „Dług krwi”. Czego możemy spodziewać się po najnowszej powieści – kryminału, sensacji, a może thrillera?

Budź się razem z programem „Poranek Silesia” – od poniedziałku do czwartku od 8:00 w TVS!

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Cimarron Strip od stycznia w TVS! Dziki Zachód w każdy poranek od 6:30

 

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

Marlena Borczyk

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close