Sport

Eliminacje MŚ: Jerzy Brzęczek: AWANSUJEMY

„Piłka nożna jest fascynująca. Wszyscy uważają, że się na niej znają. W Belfaście przegraliśmy, z San Marino wygraliśmy 10:0. Nie można wpadać z jednej ostateczności w drugą – od rozpaczy po euforię. Liczą się fakty. A one są takie, że w środę zespół rozegrał bardzo dobre spotkanie, zdobył 10 goli, co nie zdarza się często, a w eliminacjach do MŚ – jeszcze rzadziej” – powiedział Brzęczek, grający obecnie w Polonii Bytom.

„A ja pamiętam mecz w Łodzi, kiedy graliśmy z San Marino i skończyło się 1:0 po golu Jana Furtoka ręką. Nasza sytuacja w grupie jest trudna, w dodatku wyniki środowych meczów rywali nie były dla nas korzystne. Ale teraz jesienią mamy decydujące spotkania i wszystko jest w nogach i głowach naszych piłkarzy. Na pewno po Belfaście nie czuli się dobrze, jednak mieli szybko okazje do rehabilitacji. I ją wykorzystali. Uważam, że Beenhakker powinien dalej prowadzić kadrę, choć słów krytyki się ustrzeże. Tak jednak jest w futbolu, którym interesują się miliony kibiców” – dodał Furtok.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close