KrajSport

Górnik przed rewanżem

Przed piłkarzami 14-krotnego mistrza Polski bardzo trudne zadanie. W pierwszym spotkaniu przegrali oni bowiem gładko 0:3. Jednak forma w jakiej ostatnio się znajdują pozwala realnie myśleć o wyeliminowaniu obrońców tytułu. Zabrzanie w czterech ostatnich kolejkach zdobyli 10 punktów. Skutecznością imponuje zwłaszcza reprezentacyjny napastnik, Tomasz Zahorski.

Trener Ryszard Wieczorek jest świadomy trudnej sytuacji, ale liczy, że szybko strzelona bramka może odmienić losy rywalizacji. – Nic nie stoi na przeszkodzie żebyśmy powalczyli, spróbowali szybko strzelić bramkę i poszli za ciosem. Wiemy, że Groclin gra teraz co 3 dni i jest bardziej obciążony od nas, bo gra jeszcze w Pucharze Polski i będziemy próbowali ich postraszyć. Na ile się to uda i jak to się zakończy to zobaczymy.

Trener gospodarzy przy ustalaniu składu prawdopodobnie nie będzie mógł brać pod uwagę kontuzjowanego Piotra Ruszkula. Zabrzanom przyda się w tym spotkaniu pomoc kibiców. Może być ich wielu, bo bilety kosztują tylko 5 złotych. Posiadacze karnetów wejdą na stadion za darmo. Początek jutrzejszego meczu o godzinie 18.30.

Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close