AlarmRegionWiadomość dnia

Horror na Śląsku! Nożownik dźgał kobietę, aż …złamał nóż! Mówił, że chce zabić kogokolwiek! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Nożownika zatrzymali policjanci z Myszkowa. Wszystko rozegrało się w poniedziałek (14.11) około 6.00 w jednej z myszkowskich firm. 25-letni pracownik – mieszkaniec Myszkowa – tuż po rozpoczęciu porannej zmiany wszedł do pomieszczenia socjalnego z nożem. Tu zaatakował bez litości przypadkowo napotkaną kobietę. Zadał ofierze dwa ciosy nożem w okolice barku. Podczas ataku ostrze złamało się i dzięki temu sprawca nie był w stanie zadać kolejnych uderzeń, które mogły okazać się śmiertelne. 40-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

Dzięki szybkiej reakcji jednego ze świadków oraz policjantów, nożownik z Myszkowa został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci pracujący nad sprawą zabezpieczyli na miejscu zdarzenia ślady oraz narzędzie zbrodni, którym dźgał kobietę. Najbardziej szokujące sa wyjaśnienia samego zwyrodnialca, dlaczego tak postąpił. Jak wyjaśnił prokuratorowi, jego zamiarem było …zabicie kogokolwiek.

 

Śledczy zabezpieczyli również komputer zatrzymanego, który zostanie przekazany do badań. Jak ustalili, mężczyzna już od dłuższego czasu interesował się biografiami zabójców, o czym czytał m.in. na stronach internetowych. Wczoraj 25-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek myszkowskich śledczych i prokuratora, sąd podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Za przestępstwo, którego się dopuścił, grozi mu teraz kara nawet dożywotniego więzienia.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close