Kultura i rozrywka

Implanty Szczecin – sposób zdrowe zęby przez całe życie

Osoby mające zdrowe i piękne zęby nie mają żadnych oporów przed uśmiechaniem się. Nie każdy jednak może pochwalić się nieskazitelnym uśmiechem i to z różnych powodów. Niekoniecznie musi to wynikać z zaniedbania, ale dzięki intonacyjnym rozwiązaniom technologicznym można temu przeciwdziałać.

 

Przebarwienia na szkliwie, ubytki, nierówności, osady – z wszystkim tym poradzi sobie dobry stomatolog Szczecin, który jest w stanie idealnie odtworzyć utracony ząb.

Implanty Szczecin sposobem na uzupełnienie ubytków i odzyskanie pięknego uśmiechu

Nawet w przypadku zdrowych zębów może dojść do ich utraty, przykładowo na skutek silnego uderzenia. Ekstrakcja zęba nie oznacza tego, że trzeba od tej pory zmagać się z brakami w uzębieniu. Do dyspozycji są licówki Szczecin, które idealnie zastępują naturalne zęby. Na pierwszy rzut oka trudno zorientować się, że są sztuczne, a wszystko to dzięki prężnemu rozwojowi implantologii. W zależności od potrzeb można wstawić tylko pojedyncze implanty lub zastąpić nimi mosty czy protezy protetyczne. Naśladują one nie tylko wygląd naturalnych zębów, ale też ich funkcje. Implanty to obecnie najskuteczniejszy sposób na odtworzenie uzębienia, które posłuży użytkownikowi przez wiele lat, często do końca życia. Można liczyć na odzyskanie swobody gryzienia i uśmiechania się. Wszczepy umieszcza się w kości szczęki lub żuchwy, a po paru miesiącach dochodzi do ich całkowitego zintegrowania się.

Implanty Szczecin to rozwiązanie dla każdego, niezależnie od wieku i ilości powstałych ubytków w uzębieniu. Cenione są za swoją lekkość, wytrzymałość, estetykę, biozgodność z tkankami. Jest to zdecydowanie lepszy wybór niż most czy proteza, gdyż zapewniają większą wygodę – umieszcza się je na stałe w jamie ustnej, nie trzeba martwić się o żadne przesuwanie ani konieczność wyjmowania do czyszczenia. Są w pełni bezpieczne, nie powodują uszkodzeń w sąsiadujących zębach. Profesjonalny stomatolog Szczecin zadba o to, aby idealnie wkomponować je w uzębienie, stosując najnowsze technologie i specjalistyczne narzędzia. Proces implantacji wymaga precyzji i dokładności, dlatego warto powierzyć to zadanie fachowcowi, a szczególnie takiemu, który posiada doświadczenie z zakresu chirurgii ale również prowadzi taką praktykę jak ortodonta Szczecin

Implanty Szczecin - sposób zdrowe zęby przez całe życie (foto: artykuł partnera)
Implanty Szczecin – sposób zdrowe zęby przez całe życie (foto: artykuł partnera)

Implant może zostać wszczepiony w tym samym dniu, w którym doszło do utraty zęba. Niezależnie od tego, ile lat pacjent borykał się z brakami w uzębieniu, możliwe jest jego wypełnienie właśnie za pomocą implantów.

Szybka metamorfoza zębów – licówki Szczecin sposobem na piękny uśmiech

Stomatolog Szczecin pomaga nie tylko w przypadku różnego typu chorób przyzębia, ale służy też dobrą radą w doborze odpowiedniej szczoteczki do zębów czy dotyczącą dbałości o nie na co dzień. Stoi na straży zdrowego i pięknego uśmiechu, a dopełnieniem perfekcyjnej higieny jamy ustnej może być również zabieg taki jak wybielanie zębów Szczecin

Popularne są zabiegi wybielania zębów, ale nie zawsze będzie to wystarczające do tego, aby uzyskać pożądane efekty. Sposobem na szybkie poprawienie wyglądu uzębienia są licówki Szczecin, czyli specjalne nakładki – zakryją nieestetyczne przebarwienia, zakamuflują ubytki, wyrównają koloryt i pozwolą cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem. Trzeba pamiętać o tym, że wraz z upływem czasu nawet na zdrowych zębach zaczyna pojawiać się osad, który można w dużym stopniu usunąć za pomocą regularnego szczotkowania, ale trudno mówić o utrzymaniu szkliwa w idealnym stanie, bazując wyłącznie na domowych sposobach.

Implanty Szczecin - sposób zdrowe zęby przez całe życie (foto:artykuł partnera)
Implanty Szczecin – sposób zdrowe zęby przez całe życie (foto:artykuł partnera)

Niezależnie od tego, jakie zabarwienie mają zęby, można do nich dobrać odpowiednie licówki Szczecin, co pozwoli odzyskać piękny uśmiech., który stanie się wizytówką i wpłynie korzystnie na wizerunek. Największym problemem są przebarwiania pochodzenia wewnętrznego, co wiąże się z gromadzeniem barwników w twardych tkankach zęba. Bardzo trudno usunąć tego typu zmiany, ale zakładając na szkliwo licówki, można je zakamuflować, kończąc problem ze wstydliwym uśmiechaniem się z powodu kompleksów. Licówki Szczecin stanowią cienkie płatki, które przykleja się do zewnętrznej części zębów za pomocą stomatologicznego cementu, po czym utwardza specjalną lampą, dzięki czemu stają się trwałe i nie odpadają. Służą do zmiany koloru zębów, wyrównania zgryzu, pozbycia się krzywizn, zlikwidowania szpar między zębami, zakamuflowania mikrouszkodzeń w szkliwie.

 

źródło: artykuł partnera

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close