KrajRegion

INDUSTRIADA 2019: Niedziela u Przemysłowca w Koszęcinie

Już 9 czerwca w Koszęcinie odbędzie XXVI Regionalny Przegląd Pieśni „Śląskie Śpiewanie” im. prof. Adolfa Dygacza w ramach 10. edycji Święta Szklaku Zabytków Techniki – Industriada 2019.

 

 

Nie damy wyciąć MUCHOWCA! TOP 5 Silesia Flesz w obronie lasu!


W ramach tegorocznej edycji Industriady już 9 czerwca w Koszęcinie odbędzie się „Niedziela u Przemysłowca”. Na uczestników całodniowego wydarzenia czeka między innymi XXVI Regionalny Przegląd Pieśni „Śląskie Śpiewanie” im. Prof. Adolfa Dygacza, jak również muzyczny wieczór z Telewizją TVS! Sprawdź szczegóły wydarzenia!

 

Industriada 2019

Ponad 500 wydarzeń, 44 obiekty, 27 miejscowości i jeden dodatkowy dzień. Tak w liczbach prezentuje się tegoroczna edycja Święta Szklaku Zabytków Techniki – Industriada! To edycja szczególna, bo już 10. Industriada 2019 potrwa tym razem 3 dniod 7 do 9 czerwca. Wielki start w piątek w Bielsku-Białej, a finał w sobotę w Katowicach.

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Ponad 500 wydarzeń, ponad milion uczestników. INDUSTRIADA 2019 zapowiada się imponująco!

Koszęcin: Niedziela u Przemysłowca

Całodniowa impreza plenerowa pod hasłem „Niedziela u Przemysłowca” odbędzie się 9 czerwca na placu Zespołu Pałacowego w Koszęcinie (ul. Zamkowa 3, siedziba Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”).

Szykuje się dzień pełen regionalnej muzyki i zabawy – nie zabraknie również Telewizji TVS!

 

Program

10:00 – koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie

10:00 – 16:00 – przesłuchania konkursowe XXVI Regionalnego Przeglądu Pieśni „Śląskie Śpiewanie” im. prof. Adolfa Dygacza; ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów na zakończenie XXVI Regionalnego Przeglądu Pieśni im. prof. A. Dygacza „Śląskie Śpiewanie”

17:00 – 19:00 – wieczór z Telewizją TVS: muzyka, taniec i zabawa!

Ponadto w czasie imprezy (od 10:00 do 18:00) uczestnicy imprezy będą mieli możliwość zwiedzenia sal pałacowych, kaplicy, wieży widokowej oraz wystaw przygotowanych dla zwiedzających w ramach 100. rocznicy urodzin Stanisława Hadyny.

 

Wieczór z Telewizją TVS – muzyka, taniec, zabawa!

Wieczorny blok muzyczny z Telewizją TVS i szlagierowymi gwiazdami poprowadzi niezastąpiona Nina Nocoń. Nie zabraknie takich artystów, jak:

Bernadeta Kowalska i Przyjaciele

Kola i Jula

Harmonic

Stach

Zapraszamy na wieczór pełen muzyki i tańca! Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

 

(fot. Industriada)
(fot. Industriada)

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Święto miłośników „zardzewiałych zabytków” coraz bliżej! INDUSTRIADA 2019 zapowiada się epicko! [WIDEO]

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close