Kultura i rozrywka

Jak na dogodnych warunkach wynająć kserokopiarkę?

Chociaż żyjemy w coraz bardziej cyfrowych czasach i regularnie korzystamy z internetu, to niezmiennie papierowe dokumenty są powszechnie stosowane. W każdym biurze obowiązkowo więc musi znaleźć się porządnej jakości kserokopiarka. Czy lepiej ją kupić, czy może wydzierżawić?

Kserokopiarki – wynajem zamiast kupna

Bez wątpienia zakup nowej kserokopiarki to dość duży wydatek, dlatego wielu przedsiębiorców poszukuje innych możliwości, by móc z niej korzystać, ale bez ponoszenia na ten cel sporych środków pieniężnych. Jedną z lepszych opcji jest wynajem i dzierżawa kserokopiarki. Szukając odpowiedniego sprzętu, warto zajrzeć na stronę www.copyrem.pl, gdzie znajdziemy ofertę dzierżawy kserokopiarki nowej bądź poleasingowej. To zapewni, że bez wydawania gotówki szybko i pewnie możemy stać się posiadaczem profesjonalnego, wysokiej jakości sprzętu.

Dobierany jest indywidualnie do specyfiki danej branży i wielkości firmy. Oferta jest skierowana do klientów działających na terenie Aglomeracji Śląskiej, zwłaszcza kserokopiarki Katowice, ale też inne miasta z tego okręgu: Chorzów, Chrzanów, Tychy, Bytom, Będzin, Jaworzno, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Mysłowice, Mikołów, Łaziska Górne, Świętochłowice, Pszczyna, Ruda Śląska, Gliwice, Zabrze, Siemianowice Śląskie.

Copy Rem – dlaczego warto?

Firma Copy Rem jest autoryzowanym partnerem tak znanych i cenionych marek jak Develop, Sharp czy HSM. Poza wynajmem i dzierżawą firma oferuje sprzedaż sprzętu, jego kompleksowy serwis, materiały eksploatacyjne, a także leasing urządzeń wielofunkcyjnych, zarówno kserokopiarek, jak i drukarek wyłącznie renomowanych producentów. Dzięki długiej obecności na rynku, mamy pewność, że współpracujemy ze stabilnym dostawcą i sprawdzonym serwisantem urządzeń biurowych. Jak wspomnieliśmy – sprzedaż to tylko jedna z opcji, by stać się posiadaczem wysokiej jakości sprzętu biurowego – można też korzystać z leasingu urządzeń. To możliwe dla każdego, bo dostępny jest już od 1500 PLN.

Decyzja o jego przyznaniu następuje bardzo szybko, więc bez zbędnej zwłoki możemy używać kserokopiarek i drukarek w codziennej pracy. W działalności Copy Rem najważniejsze są zasady fair play, czyli czysta gra, bez żadnych niecnych praktyk, mających narazić klientów na dodatkowe koszty. Wszystko jest czytelne, bez drugiego dna, dzięki temu każdy klient wie za co płaci. Nieprzypadkowo Copy Rem zyskało stabilną pozycję na rynku i stałe grono klientów.

Wynajem/dzierżawa – jak to dokładnie działa?

To naprawdę proste. Wystarczy wysłać zapytanie do firmy, by w zamian otrzymać idealnie dopasowaną do potrzeb ofertę. To się naprawdę opłaca – ze swojej strony zapewniasz urządzeniu to, co niezbędne do działania, a więc prąd, papier i dostęp do internetu. Reszta pozostaje w gestii Copy Rem, między innymi wymiana części, które mogą zużyć się w trakcie eksploatacji urządzenia. O nic się nie musisz martwić – po prostu opłacasz sprzęt, zyskujesz do niego nieograniczony dostęp i masz pewność ciągłości pracy, bez żadnych przerw, które mogłyby źle wpłynąć na kondycję firmy.

Jak widać, nie trzeba ponosić dużych kosztów zakupu kserokopiarki czy innych sprzętów biurowych, jeśli można je po prostu wynająć na dogodnych warunkach. Zdecydowanie warto skorzystać z takiej możliwości!

 

źródło: artykuł partnera
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close