KrajRegion

Jak schudnąć po świętach? Zobacz poradnik

„Tyle nagotowałam, a wy nie jecie”, „zjedz jeszcze trochę sałatki”, „zjedz, bo się marnuje!”. Skąd my to znamy. Świąteczne obżarstwo często kończy się odwiedzeniem wagi. I zastanawianiem się, kiedy się zepsuła. Podpowiadamy – raczej się nie zepsuła. Co zrobić, żeby zrzucić po świętach zbędne kilogramy?

 

 

PRZERAŻAJĄCE! TOP 5 Silesia Flesz: Starsi ludzie oddawani do szpitali na święta jak rzeczy!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Punkt 1. Najważniejszy jest ruch. Tu jednak należy uważać – jeśli na co dzień nie biegacie, nie uprawiacie sportu – nie porywajcie się od razu na 10-kilometrowy bieg. Na początek wystarczy krótki spacer na zakupy, do rodziny. Oczywiście to nie sprawi, że w jeden dzień zrzucicie kilka kilogramów, ale od czegoś trzeba zacząć. Dobrym pomysłem są też jazda na rowerze, czy pływanie.

Punkt 2. Unikajcie zachwalanych, cudownych diet i głodowania. To naprawdę nie ma sensu, a specjaliści podkreślają, że takimi metodami tylko sobie zaszkodzimy. Takimi metodami może i stracimy zbędne kilogramy, ale nie usuniemy tłuszczu, który zmagazynował się w naszym organizmie.

Punkt 3. Warto też przyspieszyć nasz metabolizm. Warto jeść 4-5 małych posiłków dziennie, zamiast np. dwóch obfitych.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Gigant z USA stawia na śląskie oprogramowanie

Google poinformowało Cię o naruszeniu bezpieczeństwa danych? Sprawdź o co chodzi

Dali radę! Już 23 grudnia otwarcie 20 km autostrady A1 w Częstochowie!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close