Region

Katowice: Rozpoznajecie tych złodziei? [FOTO] Policja prosi o pomoc

Policjanci z Komisariatu Policji VI w Katowicach poszukują dwóch mężczyzny, którzy dokonali kradzieży pieniędzy posługując się na stacji benzynowej skradzioną kartą płatniczą. Ich wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Ponadto mężczyźni mogą mieć związek z włamaniem do samochodu, z którego skradziono urządzenia elektroniczne o wartości ponad 14 000 zł oraz portfel z dokumentami i kartami płatniczymi. 

 

Piłkarze zespołu z okręgówki bawią się w kiboli! TOP 5 Silesia Flesz gra FAIR!

Do zdarzenia doszło pomiędzy 20 – 21 marca br. na ul. Sokolskiej w Katowicach. Nieznani sprawcy włamali się do samochodu, z którego skradli sprzęt elektroniczny w postaci dekoderów telewizyjnych oraz portfel dokumentami i kartami płatniczymi, powodując straty na ponad 14 000 zł. Związek z tym zdarzeniem może mieć dwóch mężczyzn, którzy posługiwali się na kilku stacjach benzynowych skradzioną kartą płatniczą, ich wizerunek zarejestrowały kamery, który publikuje policja.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców widocznych na zdjęciu, policja prosi o kontakt z policjantami Komisariatu Policji VI w Katowicach przy ul. Stawowej 8 pod numerem całodobowym: 32 200 2555, 32 200 3850 lub 112, email kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

 

źr. KMP Katowice

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close