RegionWiadomość dnia

Klaudia Musiał z Będzina została Miss Śląska i Zagłębia 2013 [Zdjęcia, wideo]

Tu na niedoskonałości nie ma miejsca. By zostać Miss Śląska i Zagłębia trzeba było pokonać setki kandydatek. Piękne są wszystkie …dlatego by wygrać, trzeba było czegoś jeszcze.  „-Ważne jest co człowiek ma w środku a nie jak wygląda na zewnątrz” – przyznaje Karolina Harkiewicz, Miss Śląska i Zagłębia Nastolatek. Mimo tego, że wnętrze ważne – w konkursach piękności chodzi jednak głownie o to, co na zewnątrz. Ich zdaniem, w żaden sposób nie psuje to jednak tego co kandydatki mają w sobie. „-Wewnętrze moje pozostanie i będzie takie jak zawsze. Co prawda jest pewna metamorfoza człowieka, jeżeli startuje w takim konkursie, ale myślę że ja pozostanę sobą” – mówi Adrianna Konieczna, uczestniczka wyborów Miss Śląska i Zagłębia. 

ZDJĘCIA: WYBORY MISS ŚLĄSKA I ZAGŁĘBIA 2013. ZOBACZ 40 NAJPIĘKNIEJSZYCH DZIEWCZYN!

„Wewnętrza” kandydatek nie oceniło za to jury. Członkowie – jak mówią – najwyżej punktowali jednak nie same wymiary kandydatek. „-Szczególną uwagę zwracałem przede wszystkim na to, jak dziewczyny się poruszają na tej scenie, gdyż wróżę im dalszą karierę. Wiadomo – na tej scenie wystąpią jeszcze nie raz, nie mogą być po prostu sztywne” – ocenia jeden z członków konkursowego jury, Krzysztof Pieczyński. Na co jeszcze zwracano uwagę? „-Na pewno na elegancję, na grację, żeby dziewczyny fajnie się poruszały” – dodaje Ewa Micuda, członek jury.

Idealne wymiary to wciąż 90/60/90. Sądząc głównie po minach, niektórzy ideałów znaleźli tu przynajmniej kilka. Na tyle blisko ideału by zwyciężyć była Klaudia Musiał z Będzina. Jej wymiary przy 173 cm wzrostu to 85/60/87. „-Szczerze mówiąc, chciałam pomóc mojej siostrze która też startowała w nastolatkach. Bardzo się wstydziła przyjść na casting na wybory, więc postanowiłam dodać jej wsparcia i wziąć udział również w wyborach Miss Śląska” – mówiła zaskoczona koroną Miss Śląska i Zagłębia 2013 Klaudia Musiał.

Wszystkie 40 kandydatek bez problemu uwiodło nie tylko jury, bo piękne czują się nie tylko w wyzywających strojach i pięknych makijażach. „-Jestem zwolenniczką tego, by nie było właśnie tego makijażu, tego wszystkiego, oczywiście jeśli dziewczyny się malują no to wszystkie się malujemy ale wydaje mi się że lepiej by było gdyby miałyby być naturalnie piękne, takie jakie są nie pomalowane i nie zrobione” – argumentuje Paulina Bożencka, uczestniczka konkursu. Klaudia Musiał swój naturalny wdzięk będzie miała okazje zaprezentować już 2 czerwca. To wtedy będzie reprezentować woj.śląskie w ćwierćfinale wyborów Miss Polski.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close