KategoriaKrajRegion

Koncert „Save The Planet” w trosce o nasze wspólne dobro

Koncert „Save the planet” odbędzie się w katowickim Spodku 3 października. Muzycy zwrócą uwagę odbiorców na nieodwracalne zmiany klimatyczne.

 

Koncert „Save the planet” ma zwrócić uwagę na to, z jakimi problemami boryka się nasz klimat. Muzycy będą starali się zaprezentować to przy wykorzystaniu różnych rozwiązań technologicznych.

Ponadto sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

Kto pojawi się na scenie?

Koncert „Save the planet” dostarczy nam sporo doznań. Podczas niego będziemy mogli usłyszeć Orkiestrę Symfoniczna Collegium F, pod batutą Marcina Sompolińskiego, która zaprezentuje nowe spojrzenie na arcydzieło Antonio Vivaldiego „Cztery Pory Roku”.

Na scenie pojawi się także wybitny wirtuoz skrzypiec Mariusz Patyra. Laureat I nagrody i nagrody specjalnej w międzynarodowym konkursie „Premio Nicolo Paganini”. Muzyk dzięki swojemu ogromnemu talentowi miał możliwość występowania w najlepszych salach koncertowych na całym świecie.

Koncert zostanie wyreżyserowany przez Jarbas Agnelli

Jest on czterokrotnym laureatem festiwalu Cannes Golden Lions. Ponadto niepowtarzalne doznania zapewnią efekty specjalne oraz sugestywna oprawa wizualna, wyświetlona na gigantycznym ekranie panoramicznym – przygotowana przez uznane studio Platige Image.

Każda osoba, która zakupi bilet przyczyni się do zasadzenia dwóch drzew, które w ciągu roku pochłoną kilkanaście kilogramów CO2. Bilety można zakupić na stronie internetowej Spodka.

 

Źr.: mojekatowice.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Podejrzani o podpalenie składowiska odpadów chemicznych zatrzymani!

Piast Gliwice walczy o Ligę Europy, ale w ekstraklasie szoruje dno. Z Jagiellonią będzie lepiej?

Ryanair obcina swój rozkład lotów! Powód?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close