KrajRegion

Kraina Kopert – ekologiczne inspiracje z całego świata

Kraina Kopert to dynamicznie rozwijająca się spółka w branży opakowań i artykułów biurowych, której wyróżnikiem jest najszerszy w Europie wybór kopert, zarówno pod względem kolorów i wymiarów, jak i używanych materiałów. Firma ogromną wagę przypisuje do działania na rzecz środowiska i stale szuka nowych rozwiązań z dziedziny ekologii.

 

Gdzie firma o międzynarodowych ambicjach powinna czerpać inspiracje? Odpowiedź jest bardzo prosta i brzmi… na całym świecie! Zapraszamy na magiczną wyprawę po trzech kontynentach, w trakcie której poznasz niezwykłe rozwiązania w zakresie ekologii! Zainspiruj się razem z nami!

Działania na rzecz środowiska już dawno wykroczyły poza szlachetne idee i osobiste wybory. W wielu krajach na całym świecie to normy prawne przejęły regulację zachowań w zakresie ekologii. W niewielkiej Meksykańskiej miejscowości San Miguel de Allende zakazano sprzedaży żywności w jakimkolwiek sztucznym opakowaniu, pod groźbą grzywny w wysokości 4,5 tysiąca dolarów! Władze nie przejęły się losem licznych lokalnych foodtrucków oraz biednych mieszkańców niemogących zjeść wspaniałych esquites.

Jednak metody #zerowaste nie znają ograniczeń. Danie z kukurydzy postanowiono podawać na… liściach kukurydzy! Problem zażegnany, wszyscy mieszkańcy są szczęśliwi, a zainspirowana Kraina Kopert wprowadziła specjalne koperty płacowe z papieru kraftowego! Brązowy papier wytwarzany z makulatury lub włókien wtórnych… to niezwykle eleganckie i ekologiczne rozwiązanie! https://bit.ly/_Koperty_z_papieru_Kraft

Kraina Kopert – ekologiczne inspiracje z całego świata (fot.: materiał partnera)
Kraina Kopert – ekologiczne inspiracje z całego świata (fot.: materiał partnera)

 

Przenosimy się do Polski i obserwujemy wyniki współpracy Izraelskiego startup-u o jakże wymownej nazwie Wasteless wraz z polskimi sklepami sieci Makro! W tym momencie są przeprowadzane eksperymenty, według których sztuczna inteligencja ma dynamicznie zmieniać ceny towarów, tak żeby produkty, których data ważności zbliża się nieuchronnie, mogły ostatecznie trafić do klientów po obniżonej cenie.

W Krainie Kopert automatyzacja i nowoczesne rozwiązania są niezwykle istotne, ponieważ pozwalają na sprawną realizację największych zamówień. Obsługa sklepu z radością dobiera odpowiednie rozwiązania, nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Była Ameryka Północna i Europa, czas na Azję! W dalekiej Japonii wciąż dużą popularnością cieszą się kafejki internetowe, które w Polsce odchodzą już raczej do lamusa. Jednak młodzież z dalekiego wschodu korzysta z nich bardzo chętnie, odbijając sobie długie miesiące lockdownu. Wspólne granie po sieci z przyjaciółmi, ploteczki na chacie głosowym i różnego rodzaju przekąski… i tutaj trzeba się zatrzymać!

Przepisy na terenie kafejek internetowych stały się niezwykle rygorystyczne. Miły Pan ochroniarz wyprosi Cię z lokalu za wniesienie plastikowej butelki, tak samo, jak za nieprzestrzeganie zasad segregacji śmieci albo chodzenie w butach z naturalnej skóry. W Krainie Kopert wybór pozostaje po stronie klienta, jednak zamówienie kopert z papieru z recyklingu jest jak najbardziej zalecane!

https://bit.ly/_Koperty_z_recyklingu

Kraina Kopert – ekologiczne inspiracje z całego świata (fot.: materiał partnera)

Odwiedź koniecznie stronę https://www.krainakopert.pl/ i wybierz rozwiązania inspirowane całym światem. Zapraszamy na niezwykłą przygodę w Krainie Kopert!

 

źródło: artykuł partnera

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Kraina Kopert – ekologiczne inspiracje z całego świata”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close