Kultura i rozrywka

Kreatywne zabawki – poznaj polskie klocki Waffle firmy Marioinex

Szukasz produktów dla swojej pociechy, które są estetyczne, funkcjonalne i bezpieczne? Specjaliści polecają tzw. kreatywne zabawki, które zapewniają rozrywkę, przy okazji przyczyniając się do zdrowego rozwoju malucha. Przedstawiamy polskie klocki Waffle firmy Marioinex!

 

Poznaj polskie klocki Waffle firmy Marioinex

Klocki Waffle firmy Marioinex są wyjątkowym produktem, zaprojektowanym z myślą o potrzebach dzieci w wieku 2+. Od początku do końca powstają w Polsce, w rodzinnym przedsiębiorstwie z tradycjami. Do ich produkcji wykorzystuje się wytrzymałe, elastyczne tworzywo sztuczne, które jest całkowicie bezpieczne dla maluchów. Materiał jest nietoksyczny, a do tego w 100% poddawany procesowi recyklingu. Można łatwo dbać o jego czystość, dlatego sprawdza się zarówno podczas zabawy w mieszkaniu, jak i na zewnątrz.

Cechą charakterystyczną klocków Waffli firmy Marioinex jest ich kształt. Elementy mają formę specyficznych puzzli z wycięciami. Tak jak sama nazwa wskazuje, przypominają nieco wafelki czy gofry. Ich wyjątkowy kształt pozwala dowolnie łączyć ze sobą kolejne klocki, nie tylko w poziomie, ale też w pionie. Dzięki temu dzieci mogą tworzyć proste i bardziej skomplikowane konstrukcje 2D oraz 3D. Ponieważ gotowe budowle dość wytrzymałe, doskonale sprawdzają się jako urozmaicenie dalszej zabawy.

Co wyróżnia polskie klocki Waffle firmy Marioinex?

Polskie klocki Waffle firmy Marioinex są absolutnie wyjątkowymi zabawkami. Idealnie spełniają potrzeby dzieci pod względem projektu oraz sposobu wykonania. Z tego względu cieszą się dużym powodzeniem wśród maluchów w różnych wieku – chętnie składają z nich rozmaite konstrukcje, co zachęca je do zdrowej aktywności. Nie jest to akcesorium, które zapewnia tylko rozrywkę, ale też ma pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Nie bez powodu artykuły zostały wyróżnione licznymi nagrodami w takich konkursach, jak m.in. „Zabawka Roku” czy „Świat Przyjazny Dziecku”.

Kreatywne zabawki – poznaj polskie klocki Waffle firmy Marioinex (foto: materiały partnera)
Kreatywne zabawki – poznaj polskie klocki Waffle firmy Marioinex (foto: materiały partnera)

Ogromną zaletą polskich klocków Waffle firmy Marioinex jest ich prostota. Współczesne dzieci często są przebodźcowanie przez telewizję, Internet, gry wideo itp. Składanie ze sobą prostych elementów w klasycznych kolorach pomaga się wyciszyć. Dziecko w ten sposób ćwiczy swoją precyzję, a także cierpliwość. Pudełka produktów firmy Marioinex są poddawane procesowi recyklingu, tak samo jak same produkty. Zastosowane tworzywo sztuczne jest nietoksyczne i posiada wszelkie certyfikaty poświadczające ich bezpieczeństwo. W dobie wszechobecnego plastiku warto wybrać taką alternatywę. Walka o stan naszej planety jest przecież walką o przyszłość naszych potomków.

Kreatywne zabawki – dlaczego warto wybrać klocki Waffle Marioinex?

Klocki Waffle Marioinex to tzw. kreatywne zabawki, ponieważ przyczyniają się do zdrowego działania mózgu dziecka. Rozbudzają wyobraźnię, pomagają ćwiczyć psychomotorykę, a także przyczyniają się do rozwoju inteligencji przestrzennej. Prosta forma elementów pozwala maluchom tworzyć rozmaite konstrukcje. Mogą z ich wykorzystaniem budować zwierzątka, budynki i wszystko to, na co tylko mają ochotę. Gotowe kompozycje doskonale sprawdzają się też w roli akcesoriów do dalszej zabawy, co dodatkowo pobudza inwencję twórczą.

Kreatywne zabawki – poznaj polskie klocki Waffle firmy Marioinex (foto: materiały partnera)
Kreatywne zabawki – poznaj polskie klocki Waffle firmy Marioinex (foto: materiały partnera)

Dzieci naturalnie są kreatywne, dlatego warto pozwolić im w jak najlepszy sposób wyrażać siebie. Z pomocą produktów Marioinex będą stawać się bardziej pomysłowe, chętniejsze do eksperymentów, a także pewniejsze siebie. Jeśli w dodatku będą wspólnie budować konstrukcje z rodzicami, rodzeństwem czy kolegami, nauczą się pracy zespołowej oraz wyrobią pierwsze kompetencje społeczne.

 Zależy Ci na tym, by Twoja pociecha aktywnie i zdrowo spędzała swój wolny czas? Koniecznie wybierz polskie klocki Waffle Marioinex, które zagwarantują mu świetną zabawę, a przy okazji zadbają o jego prawidłowy rozwój psychofizyczny. Zadbaj o swoją pociechę, dając jej kreatywne zabawki!

Sprawdź pełną ofertę produktów marki Marioinex

 

źródło: artykuł partnera
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close