Kultura i rozrywkaRegion

Kto zostanie mistrzem stylizacji paznokci NAILPRO POLAND 2020 i da się odkryć szerszej publiczności!

Przed nami szósta edycja NAILPRO POLAND 2020 – niezwykłego paznokciowego wydarzenia, które jest integralną częścią Światowych Mistrzostw Stylizacji Paznokci NAILPRO GLOBAL COMPETITIONS. Uczestnicząc w tym wydarzeniu styliści zdobywają mistrzowskie doświadczenie wśród wielokrotnie nagradzanych ekspertów z całego świata.

 

Nailpro Poland 2020 / 2021

W roku konkursowym 2020 / 2021 mistrzostwa NAILPRO POLAND przyjęły formułę hybrydową – online.

Mistrzostwa NAILPRO GLOBAL COMPETITIONS gromadzą na polu konkursowym tysiące uczestników, biorących udział aż w 22 kategoriach konkursowych wśród których mogą wybierać pomiędzy kategoriami technicznymi, techniczno – artystycznymi, artystycznymi i niebranżowowymi.

Co roku w mistrzostwach Nailpro Poland startują styliści, o różnym stopniu zaawansowania: początkujący, mistrzowie i weterani. Z roku na rok poziom ich wiedzy, umiejętności jest coraz wyższy.

Nie bez znaczenia jest fakt daleko sięgającej wyobraźni uczestników, która obejmuje umiejętność łączenia produktów, a tym samym odkrywania interesujących, kreatywnych i inspirujących stylizacji paznokci.

Jury

Kapitułę mistrzostw stanowi JURY, składające się z uznanych autorytetów stylizacji paznokci powołanych przez Organizatora wydarzenia– Ewę Żabińską – Lubowiecką właścicielkę Vellp Professional Beauty Expert, która od 6 lat z pełnym zaangażowaniem wpiera projekt, kształtując pracę stylistów paznokci i nadając nowy wymiar oraz tempo rozwoju ich kariery zawodowej.

Osoby powoływane do JURY, to wybitni propagatorzy międzynarodowej stylizacji paznokci, kreatorzy z bogatym doświadczeniem zawodowym, nieustający w poszukiwaniu inspiracji i inspirujących innych.

Sędziowie techniczni: Joanna Kuskowska (Polska), Katarzyna Karaś (Polska), Monika Białek (Polska), Beata Wodzak – Zwara (Polska),  Yana Kutovaya (Ukraina)

Sędziowie główni: Ruslana Ruzhytska (Polska), Carolina Seitasan (Rumunia), Galyna Iamnytska (Ukraina), Małgorzata Ekert (Polska),

Przewodniczącą Kapituły Konkursowej jest Carla Jones (USA) główny sędzia Nailpro World Cup.

Nadzór merytoryczny nad prawidłową pracą JURY prowadzi Viktoriia Klopotova – dyrektor Nailpro Europa (Ukraina) i światowy partner Nailpro World Cup.

 

Partnerzy

Mistrzostwa NAILPRO POLAND dumnie wspierają liderzy branży stylizacji paznokci NC Nails Comapny, Beauty Forum, Nailpro Polska, Mistero Milano, Moyra Poland, Allepaznokcie, Molly Lac, Ekert, Enbio, Afinia czy Bielenda Professional oraz ochrony zdrowia Ecolab, dzięki którym mistrzostwa rozwijają się z roku na rok.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Telewizja TVS, Zagłębiowska Izba Gospodarcza oraz Kosmetologia Estetyczna.

Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Dla partnerów i sponsorów propagowanie mistrzostw, a w szczególności stylizacji paznokci jest szczególnie ważne. To sposób promocji cennych wartości, budowania więzi i narodowej dumy.

Fundacja Piękniejsze Życie

Mistrzostwa NAILPRO POLAND to nie tylko konkursy stylizacji paznokci.

Projekt ten pełni przede wszystkim funkcje platformy wymiany doświadczeń i wsparcia dla stylistów paznokci, a dzięki zaangażowaniu Ewy Żabińskiej – Lubowieckiej wspiera także kobiety w trakcie chorób onkologicznych. Organizator mistrzostw Vellp Professional Beauty Expert na rzecz Fundacji Piękniejsze Życie przekaże część dochodu z opłat rejestracyjnych dokonywanych przez uczestników.

Bo pomagając innym, pomagamy sobie.

Pomoc to nie tylko forma wsparcia drugiemu człowiekowi, ale także działanie nakierowane na samego siebie. Wielokrotnie przeprowadzone badania naukowe dowiodły, że pomaganie innym wprowadza nas w dobry humor, poprawiając nasze samopoczucie i wzmagając wiarę we własne możliwości.

Pomagajmy! To sama przyjemność i niesamowita przygoda! Razem dla Fundacja Piękniejsze Życie

Więcej szczegółów na temat mistrzostw znajdziecie na www.nailpropoland.com oraz  https://www.facebook.com/NAILPROPOLAND/ .

Serdecznie zapraszam do obserwowania projektu o zasięgu globalnym, który w Polsce wyznacza trendy i kierunki rozwoju innym państwom, gdzie się odbywa.

Bądź jego częścią!

Ewa Żabińska – Lubowiecka

605 907 705

biuro@nailpropoland.com

Dyrektor Nailpro Poland

Właściciel Vellp Professional Beauty Expert

Organizator Międzynarodowego Sympozjum Stylistów Paznokci Technical & Artistic Nail Design

źródło: materiały prasowe
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close