KrajRegion

Ktoś na Śląsku wygrał prawie 10 mln zł! Kumulacja Lotto rozbita!

Mamy na Śląsku kolejnego milionera! A mówiąc dokładniej lotto-milionera. W Raciborzu ktoś prawidłowo skreślił 6 liczb z 49 i za ten wysiłek zgarnął niemal 10 mln zł! Bo tyle wynosiła ostatnia kumulacja w Lotto.

 

 

Śląskie kopalnie do likwidacji! To już postanowione! TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

W gry LOTTO można wygrywać na różne sposoby, co doskonale pokazują wygrane z tego weekendu. Najpierw w piątek padła główna wygrana w Ekstra Pensji na lotto.pl, w sobotę zaś szczęśliwiec rozbił kumulację w Lotto wartą ponad 9,8 mln zł!

Dobra passa miłośników gry o Ekstra Pensję trwa nadal – po wrześniu obfitującym w główne wygrane (było ich aż pięć!), szczęście nadal uśmiecha się do graczy. Tym razem padło na osobę grającą online, która zaufała własnej intuicji i sama wytypowała liczby. Co ciekawe szczęśliwiec wybrał grę na kilka losowań i to właśnie ostatnie z nich przyniosło mu wielkie szczęście. Jak widać cierpliwość popłaca, bowiem dzięki skreślonym liczbom teraz gracz będzie otrzymywać 5 000 zł co miesiąc przez następne 20 lat! A oto liczby wylosowane 2 października w Ekstra Pensji: 3, 13, 17, 19, 21 oraz 3.

Kolejny wieczór przyniósł nam rozbitą kumulację w Lotto w Raciborzu (woj. śląskie). W punkcie LOTTO przy ul. Słowackiego 58 padła „szóstka” warta dokładnie 9 866 410,70 zł. Gracz zdecydował się na grę metodą chybił trafił. Jest to druga wygrana w Lotto w Raciborzu i stanowi lokalny rekord wysokości wygranych – wcześniej w tym mieście nigdy nie padła tak wysoka kwota. Gratulujemy! Szczęśliwe liczby wylosowane 3 października w Lotto to: 15, 28, 35, 41, 44, 47.

Przypominamy, że gra o miliony toczy się codziennie. Każdego dnia odbywają się losowania Ekstra Pensji. Z kolei już we wtorek czekają nas losowania Lotto i Lotto Plus, gdzie do wygrania będzie odpowiednio 2 000 000 i 1 000 000 zł. Zapraszamy o godz. 21:50 do TVP 3 oraz na lotto.pl, Facebook i kanał YouTube, gdzie można oglądać losowania gier LOTTO.

10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami. -Łącznie przekazaliśmy na ten cel już ponad 18 mln zł. Aby go wesprzeć, warto zagrać na www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej – przekonują przedstawiciele Lotto.

 

źródło: Lotto.pl
red: W.Żegolewski
Image by 3D Animation Production Company from Pixabay

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Komisja liturgiczna Episkopatu: Komunia na rękę nie jest profanacją!

Aligator z Odry złapany! Tyle, że to chyba nie aligator [ZDJĘCIA]

Major HUBAL ma swój pociąg! Można już pojechać „Hubalczykiem” [ZDJĘCIA]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close