KrajOglądaj w TVSRegion

Loża Prezydentów: Jaka przyszłość czeka stoki narciarskie?

Czy stoki narciarskie spotka ten sam los, co hotele i restauracje? Jakie są reakcje samorządowców, czy wszyscy są jednomyślni? O tym w najnowszym wydaniu „Loży Prezydentów”.

 

Kiedy premier ogłosił w sobotę, że w tym sezonie ferie dla wszystkich województw mają się odbyć w jednym terminie, wywołało to oburzenie w gminach, które żyją z turystyki.

Negatywnie decyzją rządu ocenili m.in. samorządowcy z Beskidów. Zwłaszcza że premier wspomniał też o tym, że dzieci tym razem nie wyjadą na zimowiska. Oznacza to, że do problemów przedsiębiorców z branży gastronomicznej, hotelarskiej i turystycznej, dojdą jeszcze problemy ośrodków narciarskich. Samorządowcy liczą , że uda się wypracować z rządem jakiś kompromis, który pozwoli ich mieszkańcom zachować pracę i nie zrujnuje jeszcze bardziej budżetów gmin.

O najnowszych planach rządu i ich wpływie na górskie miejscowości Grzegorz Żądło będzie rozmawiał w najbliższej Loży Prezydentów z burmistrzami SzczyrkuAntonin Byrdym i WisłyTomaszem Bujokiem.

Początek programu w środę 25 listopada o godz. 17:55 na antenie TVS.

ZOBACZ RÓWNIEŻ OSTATNI ODCINEK PROGRAMU:

Loża Prezydentów: Budżety śląskich miast na 2021 to będą budżety-widmo?

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Epidemia koronawirusa wydłuża ważność prawa jazdy. To nie żart! Weszły nowe przepisy!

Czeka nas rekordowa susza na Śląsku? Prognozy są zatrważające!

Żory: Kolejne maseczki trafią do mieszkańców miasta. Sprawdź, gdzie będzie można je otrzymać

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close