AlarmRegionWiadomość dnia

Marklowice, Gliwice: Dwa wypadki, dwie ofiary śmiertelne

Do śmiertelnego wypadku doszło dzisiaj w nocy na autostradzie A4 w Gliwicach. Na pasie w stronę Katowic, tuż po północy osobowe Audi potrąciło motorowerzystę. 71-letni mężczyzna zginął na miejscu. Na razie nie wiadomo, czy w chwili wypadku motorowerzysta jechał autostradą, czy się na niej zatrzymał.

 

 

Drugi tragiczny wypadek wyjaśniają policjanci z Wodzisławia Śląskiego. W Marklowicach na ul. Wiosny Ludów ciężarówka potrąciła śmiertelnie leżącego na jezdni mężczyznę! Wypadek w Marklowicach miał miejsce w sobotę, 23 sierpnia. Jak wynika ze wstępnych ustaleń drogówki, kierowca samochodu ciężarowego marki MAN, jadąc ul. Wiosny Ludów, najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. 47-letni mieszkaniec Marklowic poniósł śmierć na miejscu. Prokurator zarządził sekcję zwłok. Kierowca tira, 56-letni mieszkaniec Tarnowa, był trzeźwy. Śledczy wyjaśniają teraz dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close