RegionŚwiatWiadomość dnia

Mężczyzna z Gliwic zaginął w Niemczech. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach! [FOTO+RYSOPIS]

Poszukiwania trwają już od kilku dni. Gliwicka policja poszukuje mieszkańca miasta, który bez śladu zaginął w Niemczech. 50-letni Sławomir Stasiak od 24 lutego nie dal znaku życia najbliższym.

 

 

Makabra w Parku Śląskim! W Rosarium znaleziono rozkładające się zwłoki!

Poszukiwania zaginionego w Niemczech mieszkańca Gliwic trwają już nieprzerwanie od 13 marca br. Policja szuka jakichkolwiek śladów, które naprowadziłyby śledczych na trop mieszkańca Gliwic, Sławomira Stasiaka. 50-letni mężczyzna zaginął 24 lutego br. na terenie Niemiec.

 

Sławomir Stasiak opuścił mieszkanie w miejscowości Gernsheim, gdzie pracował, ok. godz. 11.00. Miał udać się do Frankfurtu nad Menem, by znaleźć inną pracę. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z zamieszkałą w Polsce rodziną.

 

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 50 – 55 lat, wzrost 175 cm, szczupła budowa ciała, twarz pociągła, włosy krótkie (szatyn), zarost w postaci wąsa, oczy koloru ciemnego, nos średni – prostolinijny i spłaszczony, uszy małe i przylegające, w uzębieniu widoczne braki.

Ubiór: prawdopodobnie granatowa bluza dresowa (zapinana na zamek), brązowe spodnie, czerwono-czarne sportowe buty.

Przedmioty, jakie miał przy sobie: dowód osobisty, telefon komórkowy o numerze abonenckim 733 354 397 (obecnie wyłączony).

Poszukiwania zaginionego w Niemczech mieszkańca Gliwic trwają już nieprzerwanie od 13 marca (fot.KMP Gliwice)
Poszukiwania zaginionego w Niemczech mieszkańca Gliwic trwają już nieprzerwanie od 13 marca (fot.KMP Gliwice)

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości zaginionego, gliwiccy policjanci proszą kierować do Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KMP Gliwice, ul. Powstańców Warszawy 12, tel. 32 336 93 42, 32 336 93 09, 32 336 92 99 lub do najbliższej jednostki policji

 

(WZ/KMP Gliwice)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close