KrajRegionWiadomość dnia

Minister ze Śląska. Beata Małecka-Libera w ministerstwie zdrowia

Posłanka Beata Małecka-Libera będzie pełnomocnikiem ds. ustawy dotyczącej zdrowia publicznego w Ministerstwie Zdrowia. Do Sejmu została wybrana już po raz trzeci – w 2011 roku w okręgu sosnowieckim zdobyła prawie 24 tysiące głosów. W ministerstwie zdrowia ma zająć się pracami, które przyspieszą wprowadzenie w życie przepisów ustawy o zdrowiu publicznym. Pomóc mam jej w tym doświadczenie – pełniła bowiem w przeszłości funkcje dyrektora Szpitala Miejskiego w Dąbrowie Górniczej i dyrektora Szpitala Specjalistycznego w tym samym mieście.

 

 

Jak informuje kancelaria premiera – powołane zostaną jeszcze dwie pełnomocniczki. O nazwiskach na razie mówi się niewiele, ale z nieoficjalnych informacji wynika, że Elżbieta Pierzchała miałaby się zająć w Ministerstwie Infrastruktury wydawaniem funduszy na kolei, a Krystyna Skowrońska ma zostać pełnomocniczka w resorcie skarbu.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close