AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Na drogach korki, ścisk i nerwy. Ruszyły świąteczne powroty

Niedziela, 28 grudnia to szczyt na drogach nie tylko województwa śląskiego. Nawet ci, którzy wyjechali rano z Zakopanego utknęli w korku w stronę Krakowa. Większy niż zazwyczaj ruch także na samej autostradzie A4. Informujecie nas o korku do bramek w Mysłowicach-Brzęczkowicach. Więcej samochodów także na DK1. W ślimaczym tempie wyjeżdża się także dzisiaj (28.12.2014) z Wisły i Ustronia.

 

 

Policja nie chce powtórki z najtragiczniejszych od kilku lat świąt na drogach, gdzie w wypadkach zginęło 5 osób. Dlatego trwa akcja „Bezpieczny weekend”. Mundurowi kontrolują trzeźwość kierowców, stan techniczny pojazdów i prędkość jazdy. Uwadze stróżów prawa nie umkną też ci, którzy nie przestrzegają obowiązku jazdy w pasach bezpieczeństwa czy niewłaściwie przewożą najmłodszych pasażerów.

 

Ogólnopolska akcja „Bezpieczny weekend – Boże Narodzenie 2014" rozpoczęła się 24 grudnia o godzinie 6.00 i potrwa do niedzieli 28 grudnia do godziny 22.00.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close