Kultura i rozrywkaRegion

Najpopularniejsze dni na zaręczyny – sprawdź kalendarz!

Planowanie zaręczyn to obowiązek, który spoczywa po stronie przyszłego pana młodego. Jest tak samo dużo zwolenników, jak i przeciwników planowania oświadczyn na jeden z najpopularniejszych dni. Pomimo iż są one najczęściej planowane jako niespodzianka dla drugiej połówki to pewne święta i okazje skutkują rosnącą liczbą przyszłym par młodych! Poznaj najpopularniejsze dni na zaręczyny!

Najpopularniejsze dni na zaręczyny – czy to dobry moment?

Wiele kobiet zastanawia się, kiedy ich mężczyzna będzie gotowy na oświadczyny. Robią wszystko, co w ich mocy by przewidzieć jego zamiary i móc przygotować się na ten moment. Przestrzegając panie, przypominamy, że nie warto psuć sobie niespodzianki i za wszelką cenę wyczekiwać tego dnia. Zorganizowanie oświadczyn w najpopularniejsze dni jest dobrym pomysłem dla sentymentalnych i tradycyjnych par. Wiele związków przywiązuje dużą wagę do świąt. Wybranie tego dnia może sprawić, że będzie on miał dla was jeszcze większe znaczenie.

Specjaliści zaznaczają też, że to właśnie organizacja zaręczyn w najpopularniejsze dni roku jest ogromnym zaskoczeniem dla wybranki! Usłyszałeś kiedyś, że „wszyscy zaręczają się w święta”? To może właśnie ten dzień, będzie tym idealnym?

Czytaj więcej: Poznaj inne najpopularniejsze dni na zaręczyny!

Walentynki – 14 lutego

Święto zakochanych to idealny moment na miłosne wyznania, choć te powinny się pojawiać przez cały rok. Panujący wszędzie romantyczny nastrój i gorąca atmosfera sprawiają, że wiele par właśnie w ten dzień roku postanawia rozpocząć nowy rozdział swojego życia. Warto jednak przygotować choć niewielką niespodziankę dla ukochanej – wspólny wyjazd czy też kolacja przy świecach, nawet w domowym zaciszu pozostawi w waszej pamięci niezapomniane wspomnienia. Pamiętaj jednak, że to czas, kiedy kobiety są wyjątkowo wyczulone na niespodzianki, a wówczas oświadczyny mogą nie okazać się zaskoczeniem.

Święta Bożego Narodzenia – 25-26 grudnia

Święta Bożego Narodzenia to kolejny, magiczny czas. To wyjątkowy dzień, w którym warto wyznać bliskiej osobie, jak wiele dla nas znaczy. To właśnie z tego powodu, mężczyźni w tym dniu klękają przed wybranką z pierścionkiem zaręczynowym w ręce. Istotny jest fakt, że radość rozpoczęcia wspólnej drogi możecie celebrować w towarzystwie najbliższych. Jest to rozwiązanie zdecydowanie ważne dla par uwielbiających tradycję i dla których rodzina odgrywa ważną rolę w życiu.

Sylwester – 31 grudnia

Najpopularniejszy dzień na zaręczyny to także Sylwester. Wkraczając w Nowy Rok, możecie jednocześnie wkroczyć w nowy etap Waszego życia. Fajerwerki mogą pojawić się nie tylko na niebie, ale też w sercu i być efektem zaręczyn. Na taki krok warto zdecydować się zwłaszcza w sytuacji, gdy planujecie wyjątkową noc sylwestrową. Może to być wycieczka w wyjątkowy zakątek, ale też pokaz sztucznych ogni czy zabawa do białego rana. Możliwości jest wiele, a z pewnością połączenie tych dwóch wydarzeń będzie dla was magicznym czasem, który będziecie wspominać nawet po wielu latach wspólnego życia.

Nie zapomnij o pierścionku zaręczynowym. Pełna oferta pierścionków zaręczynowych na Auroria.pl

źródło: artykuł partnera
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close