AlarmKrajRegion

Nałożył pierścień na penisa. Strażacy musieli przyjechać ze szlifierką do szpitala!

W Wielkiej Brytanii ponoć codzienność – u nas egzotyka. Mowa o zdarzeniu, w jakim udział oprócz lekarzy wziąć musieli także strażacy. Szlifierką musieli ratować genitalia pewnego mężczyzny.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz bije kolejne rekordy z WOŚP i pyta kto i po co bije kota?!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Wszystko rozegrało się 20 stycznia w Jeleniej Górze. Na oddział ratunkowy szpitala zgłosił się tutaj mężczyzna z metalowym pierścieniem na penisie! Mężczyzna sam nie potrafił „artefaktu” zdjąć z przyrodzenia, dlatego zgłosił się o pomoc do lekarzy.

Szybko jednak okazało się, że medycy też są bezradni. Lekarze z oddziału ratunkowego w Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej po kilku nieudanych próbach oswobodzenia mężczyzny z metalowego pierścienia na prąciu – na odsiecz wezwali strażaków.

Strażacy do szpitala zabrali ze sobą miniszlifierkę, wyposażoną w specjalną, mała tarczę, którą wreszcie udało się przeciąć pierścień i uwolnić penisa mężczyzny z coraz bardziej bolesnego uścisku. Po interwencji strażaków pacjent trafił już pod opiekę lekarzy.

Okazuje się, że takie przypadki w Polsce zdarzają się bardzo sporadycznie – ale jednak się zdarzają. Kilka miesięcy wcześniej identyczna sytuacja miała miejsce w Siedlcach. Największa jednak plaga „uwięzionych genitaliów” ma miejsce w Wielkiej Brytanii. Lekarze apelują tam już nawet do społeczeństwa o ostrożne używanie erotycznych pierścieni – bo nie ma niemal dnia bez tego typu interwencji.

 

źródło: Nowiny Jeleniogórskie
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Masakra w Dąbrowie Górniczej! 6-latka kilkanaście razy ugodzona nożem! Dźgał ojciec?

Dostałeś SMS-a z prośbą o dopłatę do przesyłki? Uważaj! To oszustwo!

Kosiniak-Kamysz w Katowicach: Połączenie Śląska i Małopolski to ogromna szansa!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Nałożył pierścień na penisa. Strażacy musieli przyjechać ze szlifierką do szpitala!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close