KrajRegionWiadomość dnia

Niespodzianka z okazji Dnia Ojca w bardzo oryginalnym wydaniu. Dowiedz się, jakie prezenty kryją w sobie słodkie poczucie humoru

Prezent dla taty nie musi być oczywisty i nazbyt praktyczny. Przecież kolejne perfumy czy bielizna to prezenty do przewidzenia. Słodkim zaskoczeniem z dużą dawką humoru mogą być czekolady lub czekoladki tematyczne. Jak wyglądają wspomniane upominki?

Czekolada ze zdjęciem, zestaw czekoladowy do golenia czy piłka wykonana z czekolady, to jedne z wielu inspirujących prezentów, które może otrzymać tata w dniu swojego święta. Gdzie szukać takich słodkich niespodzianek? Bardzo szeroki wybór takich słodkich specjałów oferuje Chcolissimo.pl. Słodkie upominki są wykonane w całości z różnych czekoladowych odmian, od deserowej czekolady, przez mleczną, po białą. Do tego są świetnie zapakowane w ozdobne etui lub drewniane skrzyneczki. Dodatkowym atutem prezentów w tej formie jest ich design, ponieważ czekolada pozwala uformować dowolny kształt. Dzięki tej własności z dużą dawką humoru w postaci czekoladowego telefonu czy pada do gry można słodko i zabawnie obdarować tatę.

Gotowe czekoladowe inspiracje na Dzień Ojca

Producent czekoladowych specjałów oferuje gotowe warianty z okazji Dnia Ojca. Jednym z takich prezentów może być samochód z czekolady odwzorowujący markę BMW czy Porsche. Z pewnością będzie to słodka gratka dla fanów motoryzacji, a szczególnie krzykliwych marek samochodów.

Doskonałym prezentem dla taty może być też piłka do gry w nogę wykonana w całości z czekolady. Wykorzystano do jej produkcji ciemną i białą czekoladę, co spowodowało, że piłka idealnie odwzorowuje popularną „biedronkę”. Jest to świetny prezent nie tylko dla zapalonego kibica, ale również dla aktywnego pasjonata czy zawodowego piłkarza.

Innego gotowe motywy wykonane z czekolady to zestaw do golenia, krawat, smartfon, pad do gry na konsoli czy butelka markowego piwa. Oferta jest tak szeroka, że pozwala wybrać czekoladowy prezent niemal dla każdego taty.

Personalizowane prezenty dla taty

Prezent dla taty z czekolady lub w formie pudełka czekoladek można spersonalizować przez zdjęcie czy słodki telegram. Przy zamówieniu pudełka czekoladek można przesłać do sprzedawcy zdjęcie np.: rodziny, taty z młodości. Podczas realizacji nadesłane zdjęcie zostanie umieszczone na wieczku pudełka z czekoladkami. Taka słodka niespodzianka może przybrać czułą lub humorystyczną formę, w zależności od nadesłanego zdjęcia.

Doskonałym dopełnieniem zdjęcia może być Czekoladowy Telegram. Poza zdjęciem na wieczku opakowania, tata znajdzie w środku czekoladki z literkami, które mogą stworzyć unikatową sentencję typu „Kocham Cię Tato” lub życzenia, również urodzinowe czy imieninowe. Dzięki takiemu zestawowi tata dostanie połączenie słodkiego upominku, dużej dawki humoru oraz czułości. Zaletą Czekoladowego Telegramu i innych produktów jest to, że można wysłać je tacie kurierem lub pocztą, jeśli odległość czy obowiązki nie pozwalają na osobistą wizytę.

Prezent z okazji Dnia Ojca nie musi być oczywisty, minimalistyczny i wyłącznie praktyczny. Słodka czekolada połączona ze znanymi motywami, życzeniami czy fotografią mogą usatysfakcjonować niemal każdego tatę swą nieszablonową formą.

źródło: materiał prasowy partnera
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close