Kultura i rozrywkaRegion

Nowe studio Verle Küchen w Katowicach

Wysokiej jakości meble kuchenne i pokojowe na wymiar oraz najlepszy sprzęt AGD dostępne są już w kolejnym salonie na terenie Katowic. Na początku października ruszyło najnowsze studio Verle Küchen.

Studio Kuchni Verle zainaugurowało działalność

Wielkie otwarcie nowego studia Verle Küchen w Katowicach odbyło się w drugi weekend października, a prawdziwych atrakcji na tym wydarzeniu nie brakowało. Jak na studio mebli kuchennych przystało, na otwarciu musiał pojawić się wybitny szef kuchni. Dla przybyłych gości tym razem gotował nie kto inny, jak sam juror polskiej edycji Top Chef, Joseph Seeletso, który w praktyce mógł przetestować funkcjonalność mebli Verle i sprzętów AGD marki Siemens. Oczywiście w centrum zainteresowania znalazły się także prezentowane na ekspozycjach kolekcje Verle Küchen. Specjaliści od aranżacji wnętrz demonstrowali stosowane w nich praktyczne rozwiązania i zdradzali tajniki najnowszych trendów wnętrzarskich.

Nowe studio Verle Kuchen w Katowicach (foto: materiały prasowe)

Verle – marka oferująca meble najwyższej jakości

Verle Küchen jest producentem mebli, które zamówić możemy na wymiar, dzięki czemu zyskujemy pewność, że będą one idealnie dopasowane do wybranych przez nas pomieszczeń. W kolekcjach marki znajdziemy meble kuchenne, łazienkowe i pokojowe, ale również dedykowane do takich pomieszczeń, jak pralnia, garderoba czy przedpokój. Wszystkie meble produkowane są wyłącznie w niemieckich fabrykach, cieszących się najlepszą renomą. Dzięki temu możemy mieć pewność co do ich wysokiej jakości i trwałości. Sam producent zresztą udziela na nie 5-letniej gwarancji.

wykonanie kuchni Katowice (foto: materiały prasowe)

Katowice cenią Verle Küchen

Nowo otwarte Studio Kuchni Verle Katowice mieści się przy ul. Roździeńskiego 212. To już drugi, obok Studia Kuchni Verle Kotłowski, salon w Katowicach. W każdym z nich można zapoznać się z całą ofertą mebli Verle Küchen, a także zlecić wykonanie projektu zabudowy meblowej na wymiar oraz jego realizację. Udając się do studia Verle, jednocześnie zyskujemy dostęp do wiedzy i doświadczenia profesjonalnych projektantów, którzy służą pomocą na każdym etapie remontu i urządzania wnętrz.

Jesteś z okolicy i chcesz dowiedzieć się więcej lub zobaczyć więcej zdjęć z dnia otwarcia studia? Sprawdź tutaj:
https://verlekuchen.com/otwarcie-nowego-studia-verle-katowicach/

Dane kontaktowe do studia meblowego Verle w Katowicach:
https://verlekuchen.com/partnerzy/studio-kuchni-verle-katowice/

 

źródło: artykuł partnera
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close