AlarmRegionŚwiatWiadomość dnia

Od ponad doby turyści czekają na powrót do Katowic! Utknęli na lotnisku w Faro w Portugalii

Na lotnisku w Faro w Portugalii, gdzie utknęli turyści którzy mieli wracać do Pyrzowic na samolot do Katowic oczekuje prawie 200 klientów biura podróży TUI. Na odlot samolotu z Faro do Katowic czekają już ponad dobę. Samolot, którym mieli wracać do Pyrzowic z wakacji w Portugalii zepsuł się. Mimo kolejnych komunikatów mówiących o hipotetycznych godzinach podstawienia samolotu, prawie 200 klientów biura TIU wciąż koczuje na zmianę – w hotelach i na lotnisku w Faro. Ostatni komunikat mówi o planowanym na godzinę 14.00 wylocie samolotu z Faro do Pyrzowic z polskimi turystami na pokładzie.

 

 

Turyści z kolei są co kilka godzin przewożeni na lotnisko z hotelu w którym zostali umieszczeni na czas usunięcia awarii samolotu. Naprawa samolotu trwa tak długo, ponieważ do Portugalii trzeba było ściągnąć części zamienne i mechaników z Polski.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close