AlarmKrajRegion

PILNE!!! Zaginęła 10-letnia dziewczynka! Dziecko może wymagać pilnej pomocy!

10-letnia dziewczyna w Oświęcimiu już odnaleziona! Służby i rodzice bardzo dziękują wszystkim za pomoc i wszelkie sygnały, które sprawdzano w trakcie poszukiwań.

 

Robimy masę, czyli WIELKI TEST NIEMIECKICH SŁODYCZY w TOP 5 SILESIA FLESZ!

[Aktualizacja: 22.15]

10-letnia dziewczyna w Oświęcimiu już odnaleziona! Służby i rodzice bardzo dziękują wszystkim za pomoc i wszelkie sygnały, które sprawdzano w trakcie poszukiwań.

10-letnia Ewa zaginęła dzisiaj wieczorem po tym, jak uciekła rodzicom po wyjściu z gabinetu psychologicznego. Policja od 19.00 poszukiwała dziewczynki praktycznie w całym mieście. Ostatni raz widziano ją na ulicy Nojego.

W akcję poszukiwawczą włączyli się oprócz policji strażacy, strażacy ochotnicy oraz osoby, które widziały komunikaty o poszukiwaniach 10-latki w mediach społecznościowych. Akcja poszukiwawcza na szczęście dobiegła końca – 10-letnia Ewa została już odnaleziona.

 

Wcześniej na ten temat pisaliśmy:

 

W Oświęcimiu zaginęła 10-letnia dziewczynka. 10-latkę po raz ostatni widziano na ul. Nojego w Oświęcimiu. Jak informują służby ratunkowe – poszukiwania dopiero się zaczynają. Mama zaginionej dziewczynki zgłosiła się na policję.

 

Policjanci przeczesują miasto, w akcji pomagają także strażacy i ochotnicy, którzy odpowiedzieli na apel. Policjanci również apelują do wszystkich, którzy są teraz w Oświęcimiu, aby rozejrzeli się dookoła siebie, czy nie widzą zaginionej, błąkającej się dziewczynki.

Jak informuje OSWIECIM112-Oświęcimskie Ratownictwo, 10-letnia dziewczynka ma około 140 cm wzrostu, włosy koloru ciemny blond.

W chwili zaginięcia miała na sobie leginsy w czarne serca, sportowe buty i sportową kurtkę w geometryczne wzory.

Policja i zrozpaczona matka proszą o każdą informację, która może ukierunkować poszukiwania. 10-letnia dziewczynka może bowiem wymagać pomocy!

autor: Wojciech Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close