Sport

Płomień walczy

Po zwycięstwie w pierwszym meczu w Sosnowcu 3:0 podopieczni Mirosława Zawieracza są bliscy sprawienia niespodzianki. Przed sezonem mało kto zakładał, że drużyna bez gwiazd i skromnym budżetem utrzyma się w lidze. Tymczasem dzięki konsekwencji i ambitnej grze w obronie przez cały sezon – Płomień z 8-go miejsca zakwalifikował się do fazy play-off. Dobrze prezentowali się rozgrywający reprezentacji Słowacji Michal Masny, atakujący Marcin Grygiel oraz Jakub Łomacz.

Dla nas każde wyższe miejsce niż ósme to będzie dodatkowa satysfakcja i takie utarcie nosa tym wszystkim ekspertom, którzy nas skazywali na porażki – mówi Jakub Łomacz.

Jeśli sosnowiczanie wygrają jutro z Jadarem będą mogli świętować zakończenie sezonu na siodmym miejscu. W razie porażki o wszystkim zadecyduje sobotni mecz.

 

 

 

Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close