Sport

Podbeskidzie wyróżnione

To tu od poniedziałku szkoleni są trenerzy ubiegający się o licencję uprawniającą do prowadzenia pierwszoligowych drużyn w całej Europie. Leo Beenhakker i Antoni Piechniczek to tylko niektórzy wykładowcy tego kursu. Kursu, w którym uczestniczą trenerzy z Polski, Czech i Słowacji. Na treningowy pokaz PZPN zaprosił Podbeskidzie.

 – Na pewno jest to wyróżnienie dla naszego klubu. A przede wszystkim dla trenera Marcina Brosza i zawodników. Miesiące treningów i gra Podbeskidzia spodobała się innym i chyba, dlatego nas tutaj zaproszono – zaznaczył wiceprezes i dyrektor sportowy bielszczan, Władysław Szypuła.

Cieszymy się nie tylko dlatego, że mogliśmy przeprowadzić ten trening, ale że mogliśmy go przeprowadzić na naszym stadionie – Stadionie Śląskim – dodał trener Marcin Brosz.

Gdyby nie pechowe spotkanie z Arką Gdynia- Podbeskidzie nie posmakowałoby jeszcze na wiosnę porażki. W weekend podopieczni trenera Brosza zmierzą się z Odrą Opole.

Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close