AlarmRegionWiadomość dnia

Pokłócili się na siłowni. Maczetą obciął mu dwa palce! Napastnik z zarzutami usiłowania zabójstwa

Do krwawo zakończonej awantury pod siłownią doszło w miniony poniedziałek (10.07) kilka minut przed 20.00 w Strzebiniu pod Lublińcem.  Podczas treningu w siłowni, pomiędzy 28-latkiem z Psar a 19-letnim mieszkańcem Piasku doszło do kłótni. Kiedy wyczerpały się słowne argumenty, 19-latek wyciągnął …maczetę i zaatakował nią mężczyznę. Zadając kilka ciosów napastnik obciął dwa palce dłoni i ranił w głowę 28-latka. Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Lekarze określają jego obecny stan jako stabilny i nie zagrażający życiu.

Napastnik uciekł w tym czasie do swojego mieszkania. Zaledwie po godzinie siedział już skuty kajdankami w radiowozie. Napastnik był trzeźwy. Usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją lublinieckiego sądu, został tymczasowo aresztowany. Śledczy ustalają teraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

 

WCZEŚNIEJ O TEJ SPRAWIE PISALIŚMY:

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w Strzebiniu pod Lublińcem. Po tym, jak dwóch mężczyzn pokłóciło się na siłowni, jeden z nich …stracił palce. Prawdopodobnie drugi mężczyzna odciął mu je …maczetą!

Ranny mężczyzna wylądował w szpitalu. Ma nie tylko odcięte dwa palce, ale i rany głowy oraz rąk. Z pierwszych i wciąż nieoficjalnych ustaleń wynika, że mężczyźni pokłócili się na siłowni w miejscowości Strzebiń w powiecie lublinieckim. Jeden z mężczyzn zaatakował swojego przeciwnika ostrym narzędziem – prawdopodobnie maczetą.

Zranił go w głowę, odciął dwa palce i uciekł. Policja po kilkudziesięciu minutach złapała napastnika. Zostanie teraz przesłuchany, czeka go postawienie zarzutów. Policja wciąż szuka narzędzia, którym zranił swoją ofiarę.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close