AlarmRegionWiadomość dnia

Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach! W Rybniku zaginął 59-latek z zanikami pamięci

Policjanci z Rybnika apelują o pomoc. W Rybniku trwają bowiem poszukiwania cierpiącego  na zaniki pamięci 59-letniego mężczyzny. Wyszedł ze szpitala przy ulicy Gliwickiej i wszelki ślad po nim zaginął. Każdy, kto może znać miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie miał z zaginionym jakikolwiek kontakt, proszony jest o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji.

 

 

Rysopis zaginionego: wzrost 176cm, średniej budowy ciała, waga około 70 kg, włosy ciemne szpakowate dłuższe, czesane na bok, uszy odstające, widoczne braki w uzębieniu

 

 

Ubiór zaginionego: spodnie długie koloru ciemnego, jasna koszulka polo. Gdy był widziany po raz ostatni posiadał przy sobie reklamówkę z napisem „Biedronka”.

 

 

Każdy, kto może posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z policjantami z rybnickiej komendy – tel. (32) 529 52 00, lub z najbliższą jednostka Policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close