AlarmKrajRegion

NIEPRAWDOPODOBNE! Policjant masturbował się na służbie i to przed kamerą! [FOTO 18+]

Skandal w policji. Policjant masturbował się na służbie. W mundurze, na komendzie i… transmitował to wszystko w internecie na jednej ze stron www!

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ podpowiada, co zrobić żeby się nie roztopić w upał 😉


Brzmi jak kiepski żart z policji, ale nim nie jest. Już wczoraj internet obiegło zdjęcie, na którym policjant masturbuje się. Ze zdjęcia – chociaż niewyraźnego, można było wywnioskować, że policjant masturbuje się w mundurze! Co więcej, onanizował się w pomieszczeniach jednej z komend w powiecie pruszkowskim!

Sprawę w sieci nagłośnił walczący z różnego rodzaju nieprawidłowościami i patologiami w policji Patryk Tomaszewski.

Skandal w policji. Policjant masturbował się na służbie. W mundurze, na komendzie i... transmitował to wszystko w internecie na jednej ze stron www! (fot.facebook/PatrykTomaszewski)
Skandal w policji. Policjant masturbował się na służbie. W mundurze, na komendzie i… transmitował to wszystko w internecie na jednej ze stron www! (fot.facebook/PatrykTomaszewski)

 

Policjant, który masturbował się na służbie – nie tylko robił to w mundurze i w na terenie komendy, ale jeszcze wszystko transmitował na serwisie Showup. To portal o tematyce erotycznej. Policjant, który się masturbował, posługiwał się w sieci pseudonimem Police_Man.

Transmitował na portal to, jak się onanizuje, siedząc w mundurze z policyjnymi dystynkcjami. Otoczenie wokół niego wskazywało, że swoją skandaliczną transmisję prowadzi z jednego z pomieszczeń komendy w powiecie pruszkowskim. Policjant, który masturbował się w godzinach pracy, teraz ma ponieść tego konsekwencje.

 

Sprawę ujawnił w sieci, tropiący nieprawidłowości i patologie w polskiej policji Patryk Tomaszewski. Na swoim profilu pokazał zdjęcie policjanta, który masturbuje się. „Aż nie do wiary, że takie rzeczy się dzieją” – pisał Patryk Tomaszewski na swoim facebooku. Teraz pisze o tym, że wszystkie posty w tej sprawie są z FB usuwane.

FB usuwa moje posty dotyczące policjanta z showup i grozi usunięciem strony – gdzie wolność wypowiedzi?

Opublikowany przez Patryk Tomaszewski Wtorek, 18 czerwca 2019

Sprawa wypłynęła, kiedy do sieci trafiło zdjęcie policjanta, który się onanizuje, oraz zdjęcie notatki, którą sporządziła na temat tych drastycznych wydarzeń jedna z policjantek. To właśnie ona zwróciła uwagę na to, że starszy sierżant (jak wynika z dystynkcji na mundurze) onanizował się nie w domowym zaciszu, a w pomieszczeniach jednej z komend w powiecie pruszkowskim!

 

Komenda Stołeczna Policji w Warszawie z jednej strony potwierdza, że zdarzenie miało miejsce, a policjant został na razie zawieszony w pełnionych obowiązkach, z drugiej jednak nie podaje więcej informacji w tej sprawie. Wiadomo, że w sprawie policjanta, który onanizował się na służbie – będzie wszczęte postępowanie dyscyplinarne.
Na tym kłopoty policjanta raczej się nie skończą. -Komendant stołeczny policji wdrożył procedurę administracyjną zwolnienia tej osoby z uwagi na dobro służby – mówi warszawskiej Gazecie Wyborczej kom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji.

źródło: Patryk Tomaszewski/facebook, Gazeta Wyborcza
redakcja: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close