RegionSport

Polska gra ze Słowacją. Komu większe szanse dają bukmacherzy?

W poniedziałek o godzinie 18 Polska reprezentacja rozegra swój pierwszy mecz na Mistrzostwach Europy 2020. Rywalem biało-czerwonych będzie reprezentacja Słowacji. Według bukmacherów to nasi piłkarze są faworytem tego spotkania.

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Za każdą postawioną na Polskę złotówkę można zarobić ok. 1,95 zł (w zależności od firmy bukmacherskiej). Z kolei dla Słowacji kurs wynosi 4,75 zł. Jeśli postawimy w tym spotkaniu na remis 1 zł i faktycznie taki wynik padnie, zarobimy 3,25 zł.

Co ciekawe bukmacherzy raczej wierzą w awans Polaków z fazy grupowej. Kurs na takie zdarzenie wynosi 1,45 zł. Taki sam jak na Szwecję.

Według bukmacherów prawdopodobieństwo, że Polska wygra Euro 2020 jest bardzo niskie. Kurs wynosi 75 zł, co stawia nas mniej więcej w szeregu obok takich drużyn jak Turcja czy Szwajcaria. Za najbardziej prawdopodobne bukmacherzy uważają zwycięstwo Francji (5,50 zł) i Belgii (6,50 zł).

Uwaga, kursy są orientacyjne i mogą się różnić w firmach bukmacherskich.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Coraz mniej obostrzeń. Więcej wiernych w kościołach, widzów w kinach, w komunikacji miejskiej bez limitów

Euro 2020 na kanapie? Może lepiej na leżaku? Miasta Śląska i Zagłębia odpalają Strefy Kibica

LISTA NOWYCH PROBOSZCZÓW NA ŚLĄSKU! Sprawdź, czy masz nowego proboszcza w parafii!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close