Sport

Porażka Górników

Pierwsza kwarta spotkania była wyrównana. Walka toczyła się głównie w środkowej częsci boiska. Przełomowym momentem była 11 minuta pojedynku, kiedy to Warsaw Eagles zdobyło przyłożenie.

Od tego momentu zaznaczyła się przewaga warszawian, którzy bardzo dobrze czytali grę „Górników”. Gospodarze tego spotkania w drugiej kwarcie popełnili szkoleniowy błąd, który wykorzystali „Orły” i powiększyli przewagę o kolejne dwa punkty.

„Górnicy” postawili wszystko na jedną kartę i cały czas atakowali, ale niestety nie potrafili wyeliminować własnych błędów. Warsaw grało bardzo pewnie i wszystkie błędy Miners przynosiły im kolejne zdobycze punktowe. Końcówka spotkania to już zdecydowana przewaga gości z Warszawy. W czwartej kwarcie „Orły” zdobyły jeszcze dwa przyłożenia i w efekcie pewnie zwyciężyły Silesię Miners 28:6.

O kolejne punkty „Górnicy” powalczą 8 czerwca. Przeciwnikiem Silesii Miners będzie Pomorze Seahawks.

 

 

Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close