KrajRegionWiadomość dnia

Praca W Aplikacji Glovo – Ile Można Zarobić I Dlaczego Warto?

Szukasz ciekawej pracy, w której będziesz mógł nawiązywać relacje z innymi ludźmi? Takiej, w której się nigdy nie znudzisz i nie będziesz musiał przez osiem godzin siedzieć przed ekranem monitora? A może takiej, w której będziesz mógł pracować wtedy, kiedy możesz i chcesz, a nie wtedy, gdy akurat przypada Twoja zmiana w grafiku? Albo takiej, w której jednocześnie możesz zarabiać pieniądze i dbać o swoją kondycję fizyczną? Jeśli tak – to praca kuriera Glovo jest właśnie dla Ciebie! Sprawdź jak ją zacząć i co jeszcze może Ci zaoferować!

 

Czym jest Glovo?

To aplikacja, dzięki której użytkownicy mogą składać zamówienia na produkty, których aktualnie potrzebują i które da się przewieźć rowerem. Mogą to więc być posiłki i napoje z restauracji, artykuły z drogerii, odzież, dodatki, karma dla psa, a nawet biżuteria. Kurier, po odebraniu i zaakceptowaniu zgłoszenia, skompletuje i dostarczy zamówienie pod wskazany adres w ciągu 60 minut.

kurier Glovo (fot.: https://mbpartners.pl/praca/glovo/)
kurier Glovo – zdjęcie pochodzi ze strony https://mbpartners.pl/praca/glovo/.

W jakich miastach działa i jakie lokale obsługuje Glovo?

Glovo oferuje obecnie usługę dostawy zamówień w aż 90 miastach całej Polski, do których należą między innymi Kraków, Poznań, Warszawa, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Bydgoszcz czy Szczecin.

Korzystając z aplikacji można zamawiać artykuły z takich lokali jak McDonald’s, KFC, Burger King, sklepów Lidl, Biedronka, Żabka, Carrefour, Empik, Rossmann, Douglas, H&M, Media Markt i innych dużych sieciówek oraz z lokalnych knajp na terenie miasta.

Jakie zalety ma praca kuriera Glovo?

Pracę dla Glovo polecić można z wielu powodów, do których z pewnością należy elastyczny grafik – możesz pracować w takie dni, w jakie Ci pasuje. Także godziny pracy możesz dopasować do swoich możliwości – pracujesz tyle ile chcesz.

Kurier Glovo nie musi dokonywać zakupów z własnych pieniędzy – otrzymuje specjalną kartę, która płaci za zrealizowane transakcje, a następnie przedstawia rachunki do rozliczenia. Dzięki temu może liczyć na pełne bezpieczeństwo współpracy.

Ile można zarobić jako kurier Glovo?

Zarobki w Glovo sięgają nawet 25 złotych za godzinę. A to jeszcze nie wszystko, bowiem system wynagrodzeń jest tu rozbudowany i pozwala wypracować wyższe stawki. Do wspomnianej podstawy doliczyć więc należy różnorodne bonusy i dodatki – na przykład +15% za pracę w czasie niesprzyjającej pogody. To wszystko sprawia, że kurierzy Glovo nie narzekają na warunki finansowe.

Czy jako kurier muszę mieć założoną działalność gospodarczą?

Nie, nie trzeba zakładać działalności gospodarczej w przypadku gdy korzystamy z pośrednictwa partnera Glovo, którym jest MB Partner. Zatrudnia on kurierów, co ogranicza formalności do niezbędnego minimum – nie muszą oni prowadzić księgowości, otrzymują PIT do rozliczenia z urzędem skarbowym, mogą w pełni korzystać z dostępnych ulg podatkowych.

Masz sporo czasu i chciałbyś otrzymać jeszcze wyższe wynagrodzenie? MB Partner obsługuje wiele innych platform, więc możesz równocześnie pracować w innych aplikacjach, na przykład Wolt lub Uber Eats – dzięki elastycznemu grafikowi możesz świadczyć usługi dostarczania produktów w pełnym wymiarze godzinowym.

Zarejestruj się w panelu kierowcy podanym na stronie internetowej MB Partner, prześlij wymagane dokumenty, podpisz umowę, odbierz plecak Glovo, uchwyt na telefon, power bank i kartę płatniczą, a następnie uruchom aplikację i dostarczaj zamówienia w swoim mieście! To proste!

 

 

źródło: artykuł partnera
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close